بزرگترین کارخانه تولید زغال فشرده درجه یک در تهران

همانطور که می دانید ما دارای نمونه های متنوعی از انواع زغال هستیم که استقبال از خرید آن ها بسیار زیاد می باشد، زغال ها دارای کارایی بسیار زیادی هستند، در این زمینه بزرگ ترین کارخانه زغال فشرده تهران، تمام تلاش خود را انجام می دهد تا بهترین و با کیفیت ترین لین سری از محصولات را در اختیار شما عزیزان قرار دهد و در مواردی به ارائه عمده آن ها می پردازد.

بزرگترین کارخانه تولید زغال فشرده درجه یک در تهران

آشنایی با انواع زغال فشرده براساس شکل و ظاهر آنها

آشنایی با انواع زغال فشرده براساس شکل و ظاهر آنها در حال حاضر زغال از پر مصرف ترین موادی بوده که در موارد کثیری از آن استفاده می شود، برای تهیه کباب بریان از زغال خوب و باکیفیتی استفاده می شود، با توجه به موادی که از آن ها زغال تولید می شود، از این محصولات استفاده خاصی خواهد شد. برخی از آن ها برای کبابی و قلیان و برخی در صنعت و هنر و پزشکی کاربرد دارد.

زغال بازار فروش بسیار خوبی داشته و مصرف کننده با خرید خود باعث افزایش درآمد تولید کنندگان خواهد شد، با این وجود تولید سوغات به عنوان حرفه پولسازی شناخته می شود، اما این سود بستگی به مرغوبیت و کیفیت زغال تولیدی دارد، هر چه کیفیت زغال بیش تر باشد سبب افزایش سود خواهد شد.

همانطور که می دانید ما دارای نمونه های متنوعی از انواع زغال هستیم که استقبال از خرید هر یک از آن ها بسیار زیاد می باشد، کاربرد و بازده آن ها متفاوت است. افراد برای مصرف زغال با توجه به نوع نیازشان اقدام به خریداری با کیفیت ترین زغال می کنند، با توجه به وجود درختان و چوب قوی در کشور ایران، صنعت تولید زغال در این منطقه بسیار زیاد است و زغال های با کیفیتی تولید می شود.

زغال ها با توجه به مواد اولیه خود که چوب هستند،به انواع متنوعی تقسیم می شوند، از باکیفیت ترین آن ها می‌توانیم به زعال نارگیل اشاره داشته باشیم، زغال نارگیل خاکستر کمی تولید می کند و دود ندارد و در زمان طولانی، حرارت زیادی از آن وجود خواهد داشت. از مهم ترین مزایای زغال نارگیل این است که با ساختار محیط زیست سازگار بوده و برای تولید زغال نارگیل هیچ درختی قطع نمی شود؛ چرا که از پوست درخت نارگیل تولید می شود، به همین دلیل امروزه زغال نارگیل دوستدار محیط زیست بوده و آسیبی به محیط زیست و درختان وارد نخواهد کرد.

زغال کافه ای یا زغال قلیانی نمونه دیگری از آنها بوده که از چوب درختان مرکب تولید می شود. تفاوت زغال کافه ای یا قهوه خانه ای با زغال سکه ای تنها شکل ظاهری زغال کافه ای می باشد، این نمونه زغال شکل ظاهری ویژه و خاصی ندارد و زغال سکه ای از زغال هایی بوده که در وسط آن دایره های کوچکی وجود دارد، این نمونه محصولات به صورت بسته بندی یا فله ای و یا به صورت کیلویی در بازار به فروش می ‌رسد و به مشتریان ارائه می شود، علت نامگذاری آن به زغال سکه ای به دلیل کوچک بودن محصول می باشد.

زغال شمش به زغال هایی گفته میشود که به صورت برش نخورده هستند و برای شومینه و برخی از آتشکده و تنور کارایی دارد، با برش زغال، انواع زغال های کبابی و زغال شومینه ای تولید می شود.

زغال کبابی نمونه دیگری از آنها بوده که در زمان سوختن و سرخ شدن، دود و جرقه و بویی ندارد و هنگامی که از بالا به طور کامل به آتش سرخی تبدیل شد، نیاز ندارد کسی به طور دائم آن را باد بزند تا جایی که امکان دارد ممکن است سوختن و یا خاکستر شدن به آرامی و کندی اتفاق می افتد، استفاده از باد بزن دستی یا برقی زغال نسبت به نوع غذای، دلخواهی می باشد. در برخی اوقات برای آماده کردن انواع کباب ها به دلیل چکه کردن چربی گوشت روی زغال امکان دارد آتش خاموش شود این نمونه زغال در لذیذ بودن طعم کباب تاثیر بالایی دارد.

زغال بامبو هم از با کیفیت ترین زغال های موجود در بازار بوده که از چوب درخت بامبو تهیه می شود، زغال حرارت دهی بالایی داشته و از حرارت پیوسته و مداوم برخوردار است. باید بگوییم که زغال بامبو در کشور ایران تولید نمیشود و متاسفانه در این کشور وجود ندارد.

زغال لیمو اکیا هم از سری زغال های باکیفیتی بوده که بدون ترک و شکاف است و هنگامی که شکسته می شود صدای خاصی از این نمونه زغال شنیده می شود، تولید زغال لیمو به فشار و حرارت بالایی برای بالا بردن کیفیت زغال نیاز است که این روند به عملکرد کوره و قدرت آن در خط تولید زغال بستگی دارد تا بتواند در طولانی مدت هم بازه خوب و مناسبی داشته باشد.

زغال فشرده پسته از پوست پسته تهیه می شود و برای تولید آن از پوست پسته خاصی استفاده خواهد شد، روند و مراحل تولید آن همچون زغال فشرده چینی بود و هیچ تفاوتی با آن ندارد، شاید جالب باشد بدانید که زغال فشرده از پر استفاده ترین انواع زغال بوده که از ترکیب خاک اره و خاک زغال و همچنین مواد اولیه دیگر همچون پوست گردو تولید و ساخته می شود.

برای تولید و ساخت انواع زغال فشرده، زغال چوب را خرد می کنند و پس از آسیاب خاک حاصل را با نوعی چسب طبیعی همراه برخی مواد دیگر مخلوط می کنند‌.

نحوه تولید زغال در ایران

در کشورهای آسیایی همچون کشورهای خاورمیانه، خط تولید زغال فشرده به عنوان یک صنعت جدید به حساب آمده و از بازار خوبی برخوردار است. انواع زغال فشرده به دو روش سنتی و صنعتی تهیه می شود. در روش سنتی همانطور که از اسمش مشخص است با مصالح و وسیله، بنایان نسبت به ساخت زغال اقدام می نمایند. باید حتماً چوب وارد کوره شود و کوره ای مطابق با نیازهای تولید زغال فشرده وجود داشته باشد.

زغال تولید کوره سنتی از باقیمانده چوب حاصل از نجاری و مصارف دیگر و هیزم تهیه می شود، از گذشته های دور انسان ها با آتش زدن این باقیمانده ها، زغال را تولید می کردند، اما این کار در هوا و فضای آزاد با ضرر رساندن به محیط زیست، ساخته می شدند.

با ترکیب ضایعات مرکبات، زغال تولید می شود، اما روش صنعتی هم از بهترین روش ها برای تولید زغال بوده و مواد اولیه در کارگاه های تولید زغال صنعتی، ۴ ماده اصلی از جمله خاک اره، پوست گردو، پوست بادام و خاک زغال می باشد. برای راه اندازی خط تولید زغال به دستگاه تولید زغال که با پیشرفت تکنولوژی تولید شده اند، نیاز داریم.‌

در صورتی که قصد ورود به خط تولید زغال فشرده را دارید، بهتر است که با آگاهی نسبت به این کار اقدام نمایید، برای راه اندازی خط تولید صنعتی و خرید دستگاه حتما با مشاورین خبره در این زمینه مشورت داشته باشید. زغال فشرده رایج ترین نوع زغال سوختنی بوده که از گرد و غبار، چوب و خاک اره در خط تولید زغال فشرده تولید و ارائه می شود.

اسم دیگر زغال فشرده، زغال چینی بودی که یک بلوک فشرده از گرد و غبار، زغال سنگ، سایر مواد زیستی، توده های قابل احتراق همچون زغال چوب، خاک اره، تراشه چوب و زغال سنگ نارس می باشد.

برای تولید زغال فشرده نیاز به راه اندازی خط تولید با تجهیزات باکیفیت و دستگاه های مناسب می باشد، در فرایند تولید، خاک اره تبدیل به بریکت می شود. خاک اره با دیگر مواد ترکیب می شود و در قالب فشرده قرار می گیرد، پس از طی فرآیند گفته شده، وارد کوره خواهد شد و در آنجا به ماده هموژن تبدیل می شود، در انتهای این فرایند زغال به وجود می آید که پس از بسته بندی به بازار انتقال خواهد یافت. هموژن به عملیاتی گفته می ‌شود که در آن خواص فیزیکی ماده به کربن خالص تبدیل خواهد شد.

پس از تولید بریکت، نوبت به پخت در کوره می شود، برای پخت زغال هر دو نوع کوره یعنی هم کوره سنتی و هم کوره صنعتی مورد استفاده قرار می ‌گیرد، کوره های صنعتی در کارگاه های تولید زغال کارایی خوبی ندارند، با این وجود این نمونه کوره پیشنهاد نمی شود. فرایند پخت زغال به صورت کامل در کوره صنعتی صورت نمی گیرد، این کوره به صورت نیم پخت از کشور خارج می شوند. پخت زغال در کوره صنعتی بوی نامطلوبی در قلیان به وجود خواهد آورد، باید بگوییم که هزینه ساخت کوره صنعتی گران تر می باشد و ساخت کوره سنتی بسیار به صرفه تر است و با آجر و گل ساخته می شود.

با استفاده از انواع زغال های فشرده، بسیاری از هزینه های مصرف انرژی کاهش پیدا خواهد کرد. زغال فشرده، گاز سولفور یا گاز خطرناک را انتشار نمی دهد. به دلیل فشرده سازی و متراکم کردن در خط تولید زغال فشرده، حدود ۹۰ درصد از پسماند ها کاهش پیدا می کند، رطوبت پایین این ماده سبب می ‌شود تا سوخت بیش تر و بهتری انجام گیرد.

عوامل موثر بر افزایش کیفیت زغال

عوامل موثر بر افزایش کیفیت زغال بر روی کیفیت زغال عوامل بسیار زیادی تاثیر دارد که از مهم ترین آن ها می توانیم به خاکستر موجود در کوره زغال فشرده اشاره داشته باشیم. مسئله مهم و اساسی در فرآیند تولید زغال مرغوب عوامل موثر بر کیفیت زغال فشرده تولید شده در صنعت می باشد، مواد اولیه خام برای تولید این سری از محصولات بر روی کیفیت و مرغوبیت آن ها تاثیر دارد.

علاوه بر این عملکرد کوره های تولید زغال عملکرد بسزایی بر روی آن ها خواهد داشت، کوره زغال دستگاهی بوده که برای تولید زغال فشرده قالبی که از ضایعات چوب به دست می‌ آید، طراحی شده اند. در تولید و کیفیت زغال فشرده، عوامل مختلفی تأثیرگذار است، ویژگی فیزیکی مواد اولیه خام و میزان رطوبت و خاکستر تولید شده در دستگاه تولید زغال، از عوامل بسیار مهم و تاثیر گذار بر مرغوبیت این نوع از محصولات می باشد.

در تولید زغال با کیفیت فشرده باید میزان رطوبت در کم ترین حالت باشد، رطوبت باید چیزی حدود ۱۰ تا ۱۵ درصد باشد، اگر رطوبت زغال زیاد باشد، باعث میشود که برای خشک شدن زغال انرژی بیشتری مصرف شود و همچنین مشکلات جهت خرد و آسیاب کردن بیومس به وجود آید.

بررسی بهترین زغال برای صادرات

با توجه به کیفیت بالای انواع زغال های ایرانی، بازار صادرات این نمونه از محصولات بسیار داغ بوده و کشورهای کثیری از جمله کشورهای حوزه خلیج فارس و کشورهای اروپایی نسبت به خرید بهترین آن ها از خود رغبت نشان می‌ دهند، در این زمینه بازرگانان بسیار زیادی روی کار آمده اند و با فروش این زغال صادراتی در نهایت به سود خوبی می‌ رسند و ارز خوبی را وارد کشور خواهد کرد.

باید بگوییم که پر استقبال ترین ترین زغال های مرغوب در بازار های داخلی و بین المللی به صورت فله ای و کیلویی به فروش می رسد. مردم معمولاً انواع‌ زغال را به صورت فله ای خریداری می نمایند و عرضه کنندگان هم آن ها را با قیمتی مقرون به صرفه به فروش می رسانند.

بهترین توزیع کننده زغال فشرده درجه یک در تهران

بهترین توزیع کننده زغال فشرده درجه یک در تهران بهترین توزیع کننده زغال فشرده تبریز درجه یک در تهران، تمام تلاش خود را انجام می دهد تا بهترین و با کیفیت ترین این سری محصولات را در اختیار شما عزیزان قرار دهد و در مواردی به ارائه عمده آن ها می پردازد. مرکز توزیع تمام تلاش خود را انجام می دهند تا با ارائه پویای این سری از محصولات سبب شوند تا افراد بتوانند در هر نقطه از کشور محصول خود را در اسرع وقت تهیه کنند.

خرید عمده زغال فشرده با تخفیف ویژه در تهران

روش های خرید بسیار زیادی وجود دارد که با استفاده از آن ها می توانید با کیفیت ترین انواع زغال خود را خریداری نمایید، یکی از آنها مراجعه حضوری به مراکز عرضه انواع زغال می باشد، اما چنین روش خریدی به شما توصیه نمی‌ شود؛ چرا که با صرف هزینه بسیار زیادی همراه است. در این زمینه می توانید از طریق درگاه اینترنتی باکیفیت ‌ترین زغال ارزان خود را خریداری کنید و خریدی به صرفه داشته باشید. با این وجود دست واسطه ای در کار نیست و شما مستقیماً با ارائه دهنده واقعی معامله خود را انجام خواهید داد.

قیمت استثنایی زغال فشرده مرغوب در تهران

قیمت استثنایی زغال فشرده مرغوب در تهران قیمت انواع زغال فشرده به عوامل بسیار زیادی بستگی دارد که از مهمترین آنها می توانیم به نسبت عرض به تقاضای منظور اشاره داشته باشیم علاوه بر این ما دارای نمونه های متنوع از انواع زغال هستند که قیمت هر یک از آنها منحصر به فرد می باشد شما با تهیه عمده این سری از محصولات میتوانید در ازای پرداخت پول کمتر به محصول بیشتر و با کیفیتی دست یابید و دست واسطه را از معامله حذف کنید علاوه بر این شعبات تهیه فلافل محصولات می توانید هزینه بسته بندی را از محصول کم کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما