تولید کننده انواع زغال صادراتی در شمال کشور

در تمام مراحل تولید زغال صادراتی، تولید کننده کیفیت بالا و قیمت مناسب را دستور کار خود قرار داده است، به همین دلیل توانسته فروش خوبی در بازار داخلی و خارجی کسب کند. زغال، ماده سیاه رنگ، شکننده و سبک می باشد، که از نیم سوختن انواع چوب و دیگر ضایعات چوبی در شکل های مختلفی مانند قلمی، توپی و….. تولید می شود و برای پخت و پز و تهیه قلیان استفاده می گردد.

تولید کننده انواع زغال صادراتی در شمال کشور

عوامل موثر بر پایین آمدن کیفیت زغال مرکبات

عوامل موثر بر پایین آمدن کیفیت زغال مرکبات از عوامل موثر بر پایین آمدن کیفیت زغال مرکبات، می توان به گزینه های زیر اشاره کرد:

 • کاهش کیفیت کلیه مراحل تولید زغال: برای تولید زغال، ابتدا چوب را داخل کوره تحت حرارت قرار می دهند تا سفت شود. در مرحله دوم اسید زدایی زغال انجام می شود، سپس اسید زدایی تا خلوص 60 درصد تا دمای 200 درجه همراه کربونیزاسون اولیه انجام می شود‌. مرحله چهارم، گازدایی می باشد که باید با دقت بالایی صورت بگیرد، در این مرحله گازها وارد فیلتر و کندانس می شوند و سپس به آب تبدیل می گردند. بعد از گاز زدایی وارد مرحله ایی می شود که به آن دمای انتهایی کربونیزاسیون می گویند.
 • کیفیت عملکرد دستگاه تولید: عملکرد و کارایی دستگاه تولید کوره نقش مهمی روی کیفیت زغال تولید شده دارد و با کاهش عملکرد کوره، کیفیت زغال تولید شده هم کاهش پیدا می کند.
 • کاهش حرارت و فشار حرارتی کوره یا دستگاه تولید زغال: اگر حرارت و فشار حرارتی کوره تولید زغال کاهش یابد، باعث می شود، مرغوبیت زغال تولید کننده کاهش پیدا کند.

آشنایی با فرآیند صادرات زغال بلوط

آشنایی با فرآیند صادرات زغال بلوط فرآیند صادرات زغال بلوط، شامل مراحل زیر می شوند:

 • تعیین استراتژی: اولین مرحله برای صادرات می باشد، که باید تمامی جوانب کار بررسی شود. به عنوان نمونه، باید اطلاعات کافی در خصوص کشور های دریافت کننده کالا کسب شود، که این اطلاعات می تواند شامل قوانین صادراتی، وضعیت قیمت کالا، نیاز آن ها به کالای مورد نظر، آداب و رسوم و…. باشد. علاوه بر شناخت کشور های وارد کننده کالا، باید وضعیت تجاری خود را بررسی کنید. به طور مثال باید استراتژی های کاملی برای تامین کالای صادراتی داشته باشید و به چگونگی بازاریابی فروش، چگونگی قیمت گذاری کالا، سرمایه اولیه، بررسی هزینه ها و…‌ هم توجه نمایید. انجام درست این مرحله برای انجام صادرات بسیار مهم می باشد.
 • شناسایی نیاز بازار: در این مرحله باید بازار فروش محصول را در بازار کشور های مختلف بررسی کنید تا بتوانید برای فروش محصول خود بهترین بازار را انتخاب نمایید.
 • آشنایی با چگونگی انجام فرآیند صادرات: برای انجام صادرات ابتدا باید کارت بازرگانی را مطابق با حوزه فعالیت خود دریافت کنید. مرحله بعدی برای صادرات انجام بازاریابی بین المللی می باشد و شما با معرفی محصول خود به مشتریان خارجی می توانید به افزایش فروش خارجی محصول خود کمک نمایید. پیش فاکتور یا پروفورما، مرحله بعدی صادرات می باشد، که بعد از پیدا کردن مشتریان خارجی انجام می شود و صادر کننده باید یک پیش فاکتور، که دارای تعداد کالاها، اطلاعات قیمت و…. می باشد را به خریدار ارائه کند. پس از ارائه پروفورما باید یک قرارداد دو طرفه بین دریافت کننده و صادر کننده کالا امضا شود و این قرار داد باید با قوانین صادراتی بین المللی مطابقت داشته باشد. انجام امور گمرکی مرحله بعد می باشد، که توسط صادر کننده باید انجام شود، که از این امور می توان به صدور فاکتور و گواهی مبدا، بازرسی کالاها، عقد قرار داد حمل بیمه کالا، تعیین ارزش گمرکی کالا ها و…. اشاره کرد. در مرحله آخر انتقال وجه می باشد که این از طریق صرافی های مجاز، اعتبارات اسنادی و سیستم های بانکی انجام می شود.

اطلاعاتی درباره فرآیند تعیین قیمت زغال لیمو

اطلاعاتی درباره فرآیند تعیین قیمت زغال لیمو عوامل مختلفی در فرآیند تعیین قیمت زغال لیمو، تاثیر گذار می باشند، که از این عوامل می توان به گزینه های زیر اشاره کرد:

 • روش تولید: برای تولید زغال لیمو، دو روش سنتی و صنعتی وجود دارد. در روش سنتی برای تهیه زغال، داخل کوره ای در بسته چوب را قرار می دهند و سپس آن را آتش می زنند تا چوب ها تبدیل به زغال شوند. برای تولید زغال به روش صنعتی، از کوره های صنعتی که چهار جداره دارند، استفاده می شود تا اتلاف حرارت ایجاد نشود و کوره ایی که برای تولید زغال استفاده می گردد، دارای سیستم قطران گیری است و از ورق استیل نمره 316 در کف کوره های صنعتی استفاده شده تا در دمای بالا اکسید نشود و دچار سوختگی نگردد.
 • کیفیت چوب: برای تولید زغال لیمو از چوب درختان مرکبات مانند لیمو، پرتقال و…. استفاده می شود و کیفیت چوبی که برای تولید زغال استفاده می گردد، روی قیمت نهایی محصول تاثیر گذار می باشد.
 • شرایط بازار: نرخ تورم و تغییرات نرخ ارز و قانون عرضه و تقاضا روی قیمت تاثیر گذار می باشند و با افزایش تقاضا و تغییرات نرخ ارز، قیمت هم افزایش پیدا می کند.
 • بسته بندی: زغال بسته بندی شده قیمت بیشتری نسبت به زغال فله ای دارد و هر چه بسته بندی استاندارد تر و شیک تر باشد، قیمت زغال هم افزایش پیدا می کند.
 • نوع خرید: خرید عمده همیشه با قیمت کمتری نسبت به خرید خرده انجام می شود.

علاوه بر قیمت در هنگام خرید زغال لیمو توجه کنید، که این نوع زغال باید رنگ براق و سیاهی داشته باشد و عاری از شکاف باشد‌. این نوع زغال هنگامی که شکسته می شود، صدای فلز مانندی از آن ایجاد می شود و برای افزایش کیفیت زغال لیمو به حرارت بالایی نیاز می باشد و بهترین زغال لیمو نباید دچار شکستگی شود.

فروش زغال صادراتی به قیمت عمده در بازار تهران

فروش زغال صادراتی به قیمت عمده در بازار تهران فروش زغال صادراتی به قیمت عمده در بازار تهران، به وفور تمام عرضه کنندگان مختلفی که در این عرصه فعالیت می کنند، انجام می شود، که باعث شده میزان محصول فروخته شده به طور قابل توجه ای افزایش یابد. علاوه بر این، مزیت های زغال صادراتی باعث شده فروش پر رونقی را کسب کند، که از مزیت های زغال می توان به گزینه های زیر اشاره کرد:

 • در انواع مختلفی مانند زغال فشرده، زغال قلیان و‌…… تولید می شود.
 • بهترین زغال به مدت طولانی روشن می ماند بدون این که به باد زدن نیازی داشته باشد‌.
 • بهترین زغال دود نمی کند و دوام بالایی دارد.
 • بو و گاز تولید نمی کند و بسیار پر حرارت است و جرقه ایجاد نمی نماید و خاکستر کمی هم تولید می کند.
 • تمام استاندارد های لازم در ساخت زغال رعایت شده است.
 • کیفیت و طول عمر بالایی دارد.
 • در بسته بندی های متنوع و شیکی تولید می شود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما