خرید ارزان زغال چینی در تهران به صورت اینترنتی

به زغال های خرد شده و فشرده که به زغال چینی و یا زغال کبابی می گویند که بدون دود و بو و دارای خاکستر روشن هستند، تولید این زغال به دو روش سنتی و صنعتی تولید می شود و برای تولید آن از چوب درختان نارون، گیلاس و سپیدار استفاده می شود، از زغال چینی می توانید چند مرتبه استفاده کنید؛ خرید زغال چینی تهران به صورت اینترنتی و با قیمت ارزان و به صرفه صورت می گیرد.

خرید ارزان زغال چینی در تهران به صورت اینترنتی

عواملی که بر کیفیت زغال چینی فشرده تاثیر دارد

عواملی که بر کیفیت زغال چینی فشرده تاثیر دارد عواملی که بر کیفیت یک زغال چینی فشرده اثر مستقیمی می گذارد اول از همه گذر از تمام مراحل استاندارد در کارخانه است تا یک محصول خشک و مرغوب و با استاندارد های لازمه تولید و عرضه شود، نوع چوب و خاک اره که از ترکیبات و مواد سازنده این زغال هستند نیز در ساخت یک زغال خوب ضروری هستند.

زمانی که زغال چینی با کیفیت و با قیمت مناسب به فروش برسد، مشتری با هزینه کمتر خرید بهتر و به صرفه تری را انجام می دهد.

ویژگی های زغال چینی نسبت زغال های معمولی این است که بدون دود و بدون بو است و طعم و بوی غذا را به هیچ عنوان عوض نمی کند و معمولا پک بسته بندی شده زغال کبابی فیتیله دار می باشد که ایده ای نو برای روشن کردن راحت تر زغال هستند، یعنی بدون نیاز به استفاده از آتش زنه های شیمیایی، با روشن کردن فیتیله های زیر پک مقوایی زغال ها آماده طبخ می شود.

کافی است فقط سلفون بسته را باز کرده و فیتیله های زیر بسته را با یک کبریت روشن کنید و پس از مدت زمان 15 دقیقه ای بدون هیچ گونه باد زدنی، پک مقوایی کاملا سوخته و زغال شما آماده است، توجه داشته باشید حتما در فضای آزاد اقدام به روشن کردن بسته نمایید، با استفاده از زغال کبابی سرعت عمل شما بالاتر می رود و کباب شما زودتر حاضر می شود.

دسته بندی انواع زغال چینی بر اساس قیمت

دسته بندی انواع زغال چینی بر اساس قیمت از زغال چینی می توانید در زمان کباب درست کردن استفاده مفیدی ببرید، این محصول بدون هیج گونه مواد شیمیایی هم در زمان تولید و بسته بندی و هم در زمان استفاده است و محصولی طبیعی و ارگانیک به حساب می آید.

برای تهیه و تولید زغال چینی از دو روش سنتی و مکانیزه استفاده می شود که با توجه به نوع ساخت و نحوه تولید و ترکیبات با کیفیت تولید آن به طور اجمالی به دو دسته تولیدی تقسیم می شوند که از نظر قیمتی با توحه به بسته بندی و خرید فله و عمده بسیار متنوع هستند، در اینجا به دو روش ساخت اشاره می کنیم:

به روش قدیمی و سنتی: برای تولید آن ابتدا شاخه های ریز درختان را جمع آوری کرده و آنها را آتش می زنند که با متصاعد شدن گاز شیمیایی باعث آلودگی زیست محیطی می شود که این کار را بصورت محیط سربسته در کوره هم انجام می دهند که از شرایط بهتری نسبت به فضای آزاد برخوردار است.

به روش جدید و مکانیزه: برای تولید آن ابتدا چوبها با دستگاه مخصوص خرد و سپس با دستگاه تسمه ی نقاله به کوره ی پخت منتقل می کنند، در این روش به جای قطع شاخه و تنه درختان، از شاخه های بریده شده ضایعاتی و یا خاک اره دور ریز استفاده می شود، سپس زغال ها را آسیاب و در حوضچه های مخصوص شستشو می دهند و بعد از خشک شدن، آنها را قالب گیری و به وسیله ی دستگاه پرس و با فشار زیاد آنها را پرس و به وسیله ی دستگاه برش به شکل و اندازه های گوناگون برش و آماده می شود.

این زغال از ضایعات حاصل شده از صنایع چوبی نظیر چوب و پوسته گردو، بادام و ریز ترین ضایعات چوب مانند خاک اره بدست می آید و از ارزان ترین زغالهای بازار هستند و به عبارتی از موارد دور ریختنی تولید می شوند و باعث جلوگیری از قطع درختان و نگهداری جنگلهای طبیعی می شوند، زغال چینی ارزش حرارتی بالایی دارد و برای تولید انرژی و گرما استفاده می شود. برای تهیه آن علاوه بر خاک اره از خاک زغال و خاک کک یا مخلوطی از آنها استفاده می شود.

مزیت های قابل توجه زغال چینی

مزیت های قابل توجه زغال چینی زغال چینی، فشرده و خرد شده هستند که بیشترین مصرف آنها برای کباب کردن است و به زغال کبابی نیز معروف هستند، این نمونه زغال ها، دود و بو ندارند و پس از خاکستر شدن خاکستر آنها روشن است و به صورت کاملا سنتی این زغال ها تولید می شوند، به طور کلی زغال چینی مزیت های خوبی برای سلامت فرد مصرف کننده و محیط زیست دارد که دلایل آن در این متن به صورت کامل ذکر شده است.

این نوع زغال، بیشتر از تکه چوب های درختان سپیدار و نارون و گیلان تهیه و تولید می شوند، از این نوع زغال می توانید چند بار استفاده کنید، یعنی پس از یکبار استفاده بر روی آن آب بریزید و پس از خشک شدن مجددا استفاده داشته باشید، پس زغال چینی از آن دست زغال های مصرفی به صرفه و مناسب و کم ضررتر می باشد.

مصرف زغال چینی به صورت صنعتی برای قلیان، باربی کیو و کباب و مصارف صنعتی است، با توجه به کاهش منابع تجدید پذیر سوخت های فسیلی، این زغال جایگزین منبع انرژی تجدیدپذیر برای کاهش آلودگی محیط زیست و گازهای گلخانه ای است، به همین دلیل موضوع از این زغال که از منابع تجدیدپذیر تولید شده به عنوان سوخت جایگزین مورد استفاده قرار می گیرد.

ویژگی های زغال فشرده چینی خوب و باکیفیت بدون بو و گاز آن می باشد تا موجب سردرد نشود و همچنین حرارت آن دوام داشته باشد و سریع خاموش نشود، به علاوه دارای استحکام بالا باشد و در تولید آن از خاک زغال کمتری استفاده شود.

فروش زغال چینی در تهران با تخفیف ویژه

فروش زغال چینی در تهران با تخفیف ویژه همانطور که در بالا به طور مفصل اشاره شد زغال چینی از زغال های نسوز و بدون دود است که در بازار فروش متداولا به شکل مکعبی به فروش می رسد که بر روی آنها یک سوراخ نیز وجود دارد، در بازار فروش علاوه بر زغال مکعبی فشرده چینی، زغال های خرد شده و زغال های فانتزی قلمی وجود دارد که با قیمت های متنوع و مناسبی به فروش می رسند، فروش زغال چینی در تهران گاها به صورت فروش ویژه و استثنایی در طول سال با تخفیف های ویژه صورت می گیرد تا مشتری با هزینه کمتر زغال با کیفیت و مناسب را خریداری کند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما