خرید بدون واسطه زغال فشرده ایرانی ارزان از بهترین فروشنده

خرید بدون واسطه زغال فشرده ایرانی ارزان از بهترین فروشنده های سراسر کشور به وفور یافت می شود.خرید مستقیم زغال فشرده از تولیدکنندگان باعث شده تا قیمت ها کاهش چشمگیری داشته باشند؛ زیرا حذف واسطه ها، باعث این ‌امر خواهد شد؛ از این ‌رو افراد می توانند از این طریق از میزان سود بیشتری نیز برخوردار شوند. مردم عزیز کشورمان می توانند از طریق سایت های معتبر کالای مورد نظر خود را سفارش دهند.

خرید بدون واسطه زغال فشرده ایرانی ارزان از بهترین فروشنده

مناسب ترین زغال برای قلیان کدام است؟

مناسب ترین زغال برای قلیان کدام است؟ مناسب ترین زغال برای قلیان از چوب درختان خوش عطری همچون درخت پرتقال، لیمو و بلوط تهیه می شود و زغال لیمو بصورت بسته بندی شده پر طرفدار است و مصرف کننده ی زیادی دارد و زغال لیمو شیرین و پرتقال در ایران بسیار با اهمیت است در فصل های تابستان زغال در بازار کمتر دیده می شود. در سفره خانه های سنتی زغال لیمو و زغال پسته بکار برده می شود اما زغال پسته باعث جرقه می شود و زود خاموش میشود ولی باعث سر درد نمی شود، قیمت زغال به کیفیت و نوع چوب مورد استفاده آن بستگی دارد، مثلا زغال مرکبات بلوط و انجیر از نظر قیمت ارزانتر هستند.

خصوصیات زغال مناسب قلیان شامل موارد زیر است:

1_ زغال لیمو یا زغال قلیان، که از چوب درخت مرکبات ساخته می شود.

2_زغال فشرده یا زغال چینی زغال کافه ای یا قهوه خانه ای هم مانند زغال قلیان است و فقط از نظر شکل ظاهری متمایز و مجلسی تر است مانند زغال سکه ای و زغال حبه ای که در سفره خانه و قهوه خانه ها دیده می شود.

3_زغال قلیان باید سریع آتش گرفته، سرخ شده و دارای حرارت بالا باشد و در کمتر از یک ربع ساعت آماده شود،

4_جرقه نزند و به اطراف پخش نشود و دود نداشته باشد زیرا دود زغال قلیان باعث سردرد می شود و بدون اینکه تبدیل به خاکستر شود بیشتر از ۳ ساعت بسوزد و در نهایت خاکستر بسیار کمی از آن به باقی بماند و برای شعله ور شدن نیازی به باد زدن مداوم نداشته باشد.

5_هنگام برخورد کردن بهم صدای پژواک بدهد و شکسته و خرد نشود‌

عوامل تاثیر گذار بر قیمت زغال فشرده

عوامل تاثیر گذار بر قیمت زغال فشرده را می توان در مطالب زیر عنوان کرد:

مسئله مهم و کاربردی در تولید و توزیع زغال فشرده که اکثرا ذهن افراد را درگیر کرده است، عوامل موثر بر کیفیت و قیمت زغال فشرده تولید شده در صنعت می باشد .مواد اولیه خام برای تشکیل انواع زغال فشرده در کیفیت زغال فشرده تاثیر به سزایی داشته و کارایی کوره های تولید زغال نیز بر روی مرغوبیت و قیمت زغال فشرده تاثیر مستقیم دارند .

کوره زغال در واقعیت دستگاهی است که برای تولید زغال فشرده که از پسماند چوب بدست می آید، طراحی شده است. در تولید و کیفیت زغال فشرده عوامل مختلفی تاثیرگزار هستند که از میان آن می توان به چند عامل مهم در کیفیت و قیمت زغال اشاره کرد:

۱-ویژگی های فیزیکی مواد خام اولیه، درصد رطوبت و خاکستر بدست آمده در دستگاه تولید زغال از عوامل بسیار اساسی و تاثیرگزار بر قیمت انواع زغال فشرده می باشد.برای تولید زغال های با کیفیت فشرده بهتر است آگاهی و اطلاعات کامل با این عوامل داشته باشید.

۲-در تولید زغال با کیفیت فشرده باید میزان نم و رطوبت در کمترین حالت باشد.رطوبت باید چیزی کمتر از ۱۵ درصد باشد.اگر رطوبت زغال بالا باشد باعث می شود که برای خشک شدن زغال انرژی بیشتری هدر شود و هم چنین مشکلاتی در جهت خرد و آسیاب کردن مشکلاتی به وجود می آید.

۳-چنان چه میزان رطوبت موجود در خاک زغال غالبی تولید شده از حد مجاز بیشتر باشد، در انتها زغال تولید شده از لحاظ مرغوبیت و کیفیت مناسب نخواهد بود و در نهایت قیمت آن نیز کاهش پیدا می کند.همانطور که قبلا بیان کردیم یکی دیگر از عوامل مهم و تاثیرگزار بر مرغوبیت و کیفیت زغال فشرده درصد خاکستر تولید شده است.هر چه درصد خاکستر باقی مانده در زغال های فشرده رو به افزایش باشد، ویژگی ته مانده شدن زغال را افزایش خواهد داد. عوامل موثر بر درصد ته مانده ی زغال را درصد دمای کوره زغال ساز و میزان ترکیبات مواد معدنی متنوع خاکستر تشکیل می دهد.

خصوصیات بهترین زغال برای شومینه چیست؟

خصوصیات بهترین زغال برای شومینه چیست؟ از خصوصیات زغال شومینه علاوه بر روشن نگه داشتن شومینه می توان از این زغال به منظور پخت و پز نیز استفاده شود.

در گذشته از زغال های معمولی یا زغال لیو برای روشن نگه داشتن شومینه استفاده می شد، ولی با آمدن زغال شومینه یا چینی دیگر زغال های لیمو مورد استفاده قرار نمی گیرند.

از مزایای و بهترین خصوصیات زغال شومینه می توان به موارد زیر اشاره کرد:

1_زغال شومینه بدون دود می باشند.

2_ زغال شومینه بدون بو می باشند مدت زمان حرارت دهی زغال ها ی شومینه در حدود چند برابر زغال های معمولی است.

3_در بمقابل داشتن ویژگی های زیاد قیمت تقریبا یکسانی با زغال های دیگر دارند.

4_حمل ونقل کمی سخت تر نسبت به زغال های معمولی دارند، حمل و نقل سخت به این دلیل که شکل بزرگ یا شمشی دارند و فضای اضافی را اشغال می کنند.

5_شکل ظاهری زغال های شومینه به گونه ای است که حرارت یک نواخت و پیوسته دارند.

6_ساخت زغال با اندازه های یکسان برای زغال شومینه و مصارف دیگر توضیحات شکل ظاهری این زغال به صورت مستطیلی یا همان شمش است و حفره ای برای حرارتی دهی بالا در وسط زغال بکار برده شده است.

7_این زغال به روش سنتی در کوره های زغال پزی با مواد اولیه مرغوب مانند چوب های درختان صنوبر، راش، گیلاس، سپیدار و گردو برای بهتر سوختن ساخته شده است. این محصول در بسته بندی های متفاوت با قیمت مناسب و با حذف واسطه به فروش می رسد. برای خرید زغال شومینه جهت پخت و پز در وزنهای کمتر به‌ سایت مربوط به زغال شومینه مراجعه فرمایید.

اصول صحیح در انتخاب زغال درجه یک

اصول صحیح در انتخاب زغال درجه یک شامل موارد زیر می باشد:

1-زغالی درجه یک، که انتخاب می شود باید کیفیت قابل بالایی داشته باشد، تا تاثیر مخرب در طعم و بوی غذا ایجاد نکند.

2-هم چنین لازم است که زغال تهیه شده حرارت و ماندگاری طولانی داشته باشد، تا موارد مصرف در اسرع وقت به خوبی پخته شود و نیاز به مدت بسیار طولانی نداشته باشد.

3-برای تشخیص زغال خوب از هر نوع زغالی که برای مصارف متعدد استفاده می کنید، می توان از تجارب خود و دیگران استفاده نمایید‌

4- مواردی که فرد مصرف‌کننده قبل از خرید باید انجام دهد، فشار انگشتان خود به زغال بسته‌بندی شده است تا بتواند از میزان ریز بودن یا درشت بودن آن اطمینان حاصل نماید.

5-زغال درجه یک، مرغوب درخشنده تیره و براق است.

6- و نحوه ی ساخت و تولید آن به طور کامل انجام گرفته است و اصلا مرطوب نمی باشد.

7-از خود جرقه تولید نکند، در غیر این صورت نوع زغال بی کیفیت است.

8-همچنین زغال نباید خاموش شود تا خریدار مجبور شود آن را مدت طولانی باد بزند.

9-زغال تولید شده نباید شکسته شده و حالت پوکی داشته باشد.

10-زغال خوب، نباید نیاز به آتش افزا، چوب و موارد روشن کننده داشته باشد، در صورتی که زغال مرتبا به سمت خاموش شدن می رود و باید آن را روشن نگه داشت این زغال مرغوب نیست.

11-بنابراین در هنگام خرید زغال باید به طرح و درخشندگی آن، و به ابعاد آن دقت کنید، اما این که بتوانید به راحتی تشخیص دهید کدام زغال خوب است نیازمند چند بار آزمون اشتباه هستید، تا زغال مورد نظر را بشناسید.

فروش ویژه زغال فشرده ایرانی با بهترین کیفیت

فروش ویژه زغال فشرده ایرانی با بهترین کیفیت جالب است بدانید که امروزه فروش زغال با کیفیت به دلیل تقاضای بالا، سود بسیار زیادی دارد. زغال یکی از محصولات پر مصرف در کشور محسوب می شود، که در قدیم، تنها از چوب درختان تهیه می شد. اما امروزه زغال فشرده که نوع دیگری از زغال است، از خاک اره تهیه می شود و محصولی صنعتی می باشد. زغال فشرده با نام هایی چون: قالبی و چینی نیز شناخته می شود و در گونه های مختلف به صورت عمده و جزئی بفروش می رسد. زغال صادراتی از بهترین مواد اولیه و با بالاترین کیفیت تولید می شود.

این نوع محصول به صورت فروش ویژه به خریداران عرضه می شود. زغال فشرده ایرانی از برترین کیفیت ممکن در بازار عرضه می شود. هم چنین این محصولات ایرانی از بهترین کیفیت برخوردار هستند زیرا برای تولیدکنندگان نظر و درخواست مصرف کنندگان بسیار حائز اهمیت می باشد. این نوع محصول پر کاربرد در صادرات به کشور های همسایه و اروپایی نیز بسیار صورت گرفته است که از اهمیت بالایی برخوردار بوده و به فروش می رسند.

صادرات زغال فشرده ایرانی به کشورهای همسایه

نحوه ی صادرات زغال آن هم به صورت فشرده،به کشورهایه همسایه یکی از مهم ترین صادرات ایران به حساب می آید، هنوز زغال فشرده یکی از کاربردی ترین محصولات برای صادرات به حساب می آیند، لازم است بدانید که در گذشته، هنوز تولیدات زغال در کشورمان رواج نداشت به همین خاطر معمولا واردات زغال به مقدار زیاد آن هم از کشور چین یکی از اساسی ترین ترین راه های تامین زغال ایران بود. به همین خاطر هنوز هم بسیاری از مردم زغال های موجود داخل بازار را به عنوان زغال چینی می شناسند.

اما به هر حال تلاش تولیدکنندگان گوناگون برای داخلی کردن تولید محصولاتی مانند زغال، یک نتیجه ی مطلوب داشته و راه های تولیدات زغال در ایران به صورت کاملا موفق در حال فعالیت هستند. در واقع همین تلاش های پی در پی در زمینه ی تولیدات داخلی زغال سبب شده است که ایران به یکی از بزرگ ترین و فعال ترین صادرکنندگان زغال تبدیل شود. جایگاهی که چند سال پیش کسی تصورش را هم نمی کرد که به ایران برسد، البته که هدف صادرات زغال فشرده ی ایران معمولا بازارهای کشورهای همسایه هستند.

از آن جایی که منابع گیاهی و چوبی در ایران معمولا بسیار پر رونق بوده و از کیفیت خیلی بالایی نیز برخوردار هستند، خاک اره ی حاصل از این محصولات نیز بسیار با کیفیت است که همین خاک می تواند مواد اولیه ی مرغوبی برای تولید انواع زغال فشرده به حساب آید. این طور شد که خط تولید زغال و صادرات آن به یکی از رکن های مهم و فعال صادرات ایران تبدیل گردید. رسیدن به کسب و کار پر رونق بالاتر از حد انتظار و حتی بالاتر از حدود ایده آل، باعث شده که این صنعت به یکی از صنعت های ارز آور ایران تبدیل شود. البته که زغال ایرانی به مرغوبیت و کیفیت شناخته شده است و معمولا به مقدار فراوانی برای کشورهای همسایه صادر می شود.نحوه ی صادرات به کشورهای اروپایی و سرمایه لازم برای صادرات دارای اهمیت بالایی است.

عرضه مستقیم زغال فشرده ایرانی در فروشگاه های معتبر کشور

عرضه مستقیم زغال فشرده ایرانی در فروشگاه های معتبر کشور عرضه مستقیم زغال فشرده ایرانی در فروشگاه های معتبر کشور امروزه نسبت به گذشته فعالیت چشمگیری دارد:

ازجمله شهرهای معروف در تولید زغال فشرده در فروشگاه های معتبر به صورت مستقیم در شهرهای تهران،شیراز،اصفهان و سایر شهرستان ها می باشد. به دلیل وجود مواد اولیه تولید زغال فشرده در ایران از جمله اساسی ترین آنها یعنی خاک مناسب اره شهرهایی که باغداری در آن رواج دارد و درخت و چوب زیادی در آن یافت می‌شود، به خاطر آن پس مانده ی چوب و خاک اره نیز به وفور یافت می شود بنابراین صنعتگران و تولیدکنندگان زغال فشرده در آن شهر فروان می باشد البته به شرط پشتوانه محکم از آنها و راحت کردن خرید تجهیزات اولیه از جمله ماشین آلات تولید زغال فشرده و کاهش مالیات و آسانتر شدن مالیات توسط دولت.

بنابراین امروزه با پیشرفت علم تکنولوژی، از طریق سایت های اینترنتی عرضه و تقاضا برای زغال فشرده به صورت مستقیم بسیار زیاد شده است.

زغال فشرده که از جمله اساسی ترین انواع زغال ها در بازار ایران به شمار می رود، با استفاده از چوب کاملا درجه یک تولید شده و در اختیار مصرف کننده قرار می گیرد. مصرف بیشتر زغال فشرده برای قلیان کار بردی بوده و می توان شاهد پیشرفت صادرات به بهترین نوع این زغال برای عرضه در بازار های فروش به کشور های همسایه و اروپایی نیز بود.

تولید زغال فشرده با مواد اولیه ارزان قیمت موجب شده تا در آخر هزینه اختصاص داده شده به این محصول، هزینه ای کاملا مناسب باشد. مواد اولیه زغال فشرده برای فروش به صورت مستقیم، عمدتا چوب درختان خشک کننده جنگلی است که هزینه خرید آن بسیار پایین تر از سایر محصولات در بازار می باشد.

مراکز معتبر عرضه ی مستقیم زغال فشرده با حذف تمامی واسطه های فعال در این حرفه، شرایطی بسیار خوب را برای خریداران ایجاد نموده اند. شرایطی که شامل امتیاز های مهمی از جمله حذف کاهش مشغله ی قیمت گذاری محصولات می باشد. چرا که قیمت تمام شده زغال فشرده در مراکز ذکر شده بر اساس حذف حضور واسطه، به صورت واضع از طریق کارشناسان فروش در اختیار خریداران قرار خواهد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما