خرید بدون واسطه زغال هیزمی در تهران

زغال هیزمی که به زغال چوب نیز معروف است محصولی متفاوت از زغال های فشرده صنعتی بوده که اندازه آن معمولاً بزرگتر و کاملاً متفاوت است. این محصول برای شومینه و کاربردهای مشابه به کار می‌رود که در تهران به صورت بدون واسطه از فروشنده آن قابل خریداری است و در بسته بندی های مخصوص این زغال برای مشتری به نقاط مختلف کشور ارسال خواهد شد همچنین قیمت بسیار مناسبی داشته و گزینه عالی برای صادرات خواهد بود.

خرید بدون واسطه زغال هیزمی در تهران

جایگاه ایران در صادرات زغال هیزمی

جایگاه ایران در صادرات زغال هیزمی ایران از کشورهایی است که به دلیل داشتن جنگل های فراوان زمینه تولید زغال بسیار خوبی دارد همچنین باغات میوه در کشور نیز زیاد است که از آنها جهت تهیه زغال هیزمی استفاده می شود به این ترتیب نه تنها تولید کننده قدرتمند زغال در منطقه شناخته شده است بلکه صادر کننده این محصول نیز به بسیاری از کشورهای همسایه خواهد بود.

ایران بهترین نمونه های زغال هیزمی را با استفاده از تنوع چوب بسیار زیادی که دارد تولید می کند و با داشتن انواع بسیار زیادی از زغال جایگاه ویژه در منطقه برای خود پیدا کرده است چون کشورهای منطقه از جمله همسایگان غربی و جنوبی دارای منابع تولید زغال بسیار محدود بوده بنابراین وارد کننده این محصول به خصوص از نزدیک ترین کشور تولید کننده یعنی ایران می باشند بنابراین ایران به عنوان تامین کننده زغال کشورهای همسایه جایگاه ویژه‌ای دارد و از این طریق درآمد ارزی خوبی نیز به دست می‌آورد.

جایگاه ایران تنها به خاطر فراوانی زغال هیزمی تولیدی است بلکه بیشتر به دلیل تنوع نمونه‌های این محصول شناخته شده است چون از چوب درختان میوه گرفته تا درختان جنگلی و بلوط انواع مختلف زغال را تولید و به مشتریان منطقه ای آن عرضه می‌کند همچنین همه زغال تولیدی کیفیت صادراتی داشته و از ارسال نمونه های با کیفیت پایین‌تر خودداری می شود تا نوع درجه یک این زغال برای معرفی زغال ایرانی مورد استفاده قرار بگیرد.

جایگاه کشور ما صرفاً به خاطر میزان تولید و تنوع موجود در این زغال نبوده بلکه کیفیت آن نیزه فوق العاده هست و فرآیند تولید آن به نحوی انجام شده که زغال به دست آمده بیشترین میزان حرارت را در طولانی ترین مدت داشته باشد و به این ترتیب یکی از زغال های هیزمی با کیفیت جهانی را به دست مشتریان می‌رساند.

عواملی که بر کیفیت زغال هیزمی تاثیر دارد

عواملی که بر کیفیت زغال هیزمی تاثیر دارد کیفیت زغال هیزمی متاثر از عوامل زیادی است که یکی از مهمترین آنها نوع چوب مورد استفاده برای تهیه این زغال هم است به این معنی که از چوب های زیادی از چنار گرفته تا چوب درختان جنگلی سخت و درختان باغی برای ساخت این مورد استفاده قرار می‌گیرد که باعث ایجاد تنوع کیفیت و قیمت در آنها می‌شود.

اندازه زغال بر کیفیت آن از جمله میزان حرارت تولیدی تاثیر زیادی دارد مثلاً زغال های بیش از اندازه کوچک گرمای زیادی را در زمان کوتاه از خود آزاد کرده و تبدیل به خاکستر می شوند بنابراین اندازه زغالها نباید ریز باشد اما زغال های خیلی بزرگ نیز در بخش مرکزی آنها غیر فعال مانده و در نتیجه با توجه به حجمی که دارند گرمای کمی تولید می‌کنند به همین دلیل اندازه مناسب زغال تاثیر قابل توجهی در حرارت تولیدی توسط آن دارد همچنین به شدت بر قیمت زغال تاثیر گذار است.

کیفیت این محصول به ماده خشک موجود در آن نیز وابسته است به نحوی که بهترین این زغال ها از کمترین رطوبت برخوردار بوده و ماده خشک زیادی دارند که این میزان از ماده خشک صرف تولید حرارت قابل توجه توسط آنها می شود و کمترین میزان دود یا گاز از این نوع خارج می گردد.

سختی زغال مذکور طول عمر آن را تحت تاثیر قرار داده و زغال هایی که از چوب های درختان جنگلی مانند بلوط به دست می آید معمولاً بیشترین میزان سختی را داشته و دوام آنها نیز بسیار زیاد است به همین جهت برای استفاده مناسب تر هستند.

زغال هیزمی شومینه چه ویژگی هایی دارد؟

زغال هیزمی شومینه چه ویژگی هایی دارد؟ زغالی که برای شومینه مورد استفاده فراوانی دارد به زغال هیزمی شومینه معروف است؛ این زغال نه تنها بسیار با کیفیت است که شکل ظاهری مناسبی نیز دارد و معمولاً از اندازه درشتی برخوردار است تا زیبایی آن بیشتر در شومینه خود را نشان دهد.

از ویژگی‌های چنین زغالی تهیه شدن آن از چوب های بسیار سخت است تا زغال ماندگاری زیادی در این وسیله داشته باشد همچنین زغال های مذکور سایز مناسبی دارند و معمولاً در اندازه های درشت و به صورت برش خورده با ابزارهای مصنوعی ساخته می شوند.

از ویژگی های دیگر این زغال عدم تولید کمترین میزان گاز توسط آن است چون معمولاً در فضاهای بسته مورد استفاده قرار می گیرد و در بالاترین کیفیت به هیچ وجه دود از آن خارج نمی شود بنابراین زغالی فوق العاده با کیفیت است که استفاده از آن در شومینه مناسب بوده و برای این وسیله نقشه مهمی را در زمینه تولید حرارت ایفا می کند.

زغال های شومینه اصل معمولا اندازه یکسانی بین نمونه های مختلف دارند و به این شکل کیفیت هر یک از زغال ها با هم یکسان خواهد بود همچنین در نمونه های طبیعی و فشرده وجود دارد که از نظر کیفیت با هم متفاوت بوده و بهترین نوع آن به صورت طبیعی است که شکل و ظاهری کاملاً متفاوت از نمونه های فشرده خواهد داشت و ظاهر طبیعی این زغال تاثیر زیادی در زیبایی شومینه حین تولید حرارت دارد.

پخش زغال هیزمی با تخفیف استثنائی

پخش زغال هیزمی با تخفیف استثنائی بهترین نوع زغال هیزمی درجه 1 توسط تولیدکننده این محصول و به صورت پخش بی واسطه با تخفیف استثنایی به خریداران عرضه می‌شود و نیاز آنها را به این زباله مخصوص بسته بندی شده تامین خواهد کرد تا آنها را از مراجعه به واسطه ها بی‌نیاز کند.

پخش زغال مذکور به تمام نقاط ایران صورت گرفته و خریداران خارجی نیز امکان سفارش آن برای خود دارند همچنین این محصول با استفاده از وسایل نقلیه مخصوص در حجم های زیاد یا توسط باربری ها در حجم کمتر به دست مشتریان می رسد که دارای تخفیف ویژه است و ارزانتر از شرایط معمولی با هزینه ارسال پایین نیاز مشتریان را تامین خواهد کرد.

این محصول یکی از با کیفیت ترین زغال های هیزمی کشور با داشتن همه ویژگی‌های مطلوب را دارد و قیمت آن نیز بسیار مناسب‌تر است که در اسرع وقت برای خریدار ارسال و به دست وی خواهد رسید و کالای بسیار خوش فروشی در داخل و خارج کشور می باشد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما