خرید بی واسطه زغال صادراتی به قیمت عمده

امروزه استفاده از زغال بسیار رواج پیدا کرده است و برای مصارف مختلف از جمله کشیدن قلیان، درست کردن کباب، چای و غیره استفاده می شود. زغال انوع مختلفی دارد مانند زغال لیمو، زغال پسته، زغال عناب، زغال گردو و در آخر زغال فشرده که به صورت صنعتی تهیه می شود. زغال تولیدی ایران علاوه بر مصرف داخلی به دیگر کشورها نیز صادر می شود. خریداران از خرید زغال صادراتی بسیار راضی هستند چون بسیار زغال مرغوب و با کیفیتی است.

خرید بی واسطه زغال صادراتی به قیمت عمده

پارامترهای مهم در تعیین قیمت انواع زغال

پارامترهای مهم در تعیین قیمت انواع زغال خوشبختانه تولید زغال در کشور ایران به یک صنعت نو و جدید تبدیل شده است و ایران در این زمینه علاوه بر این که به خود کفایی رسیده است، حتی ایران توانسته این محصول را به دیگر کشورها نیز صادر کند و سود خوبی از این طریق کسب کند. پر واضح است که اولین و مهم ترین پارامتر در تعیین قیمت زغال مواد اولیه آن است. هرچه کیفیت مواد اولیه بهتر و بیشتر باشد به همان نسبت کیفیت زغال و همچنین قیمت آن افزایش پیدا می کند.

زغال معمولی از درختان زیادی تولید می شود که هر کدام ویژگی ها و مشخصات خاص خود را دارد. زغال درختانی از قبیل لیمو، عناب، گردو و راش بسیار مرغوب تر و ماندگار تر از درختان دیگر هستند، این زغال ها دود نمی کنند، به راحتی آتش می گیرند، جرقه نمی زنند و از همه مهم تر ماندگاری بالایی دارند و در عین حال خاکستر کمتری هم از خود به جا می گذارند.

عامل دیگری که در تعیین قیمت زغال تاثیر گزار است، نیروی انسانی است، چون تهیه و تولید زغال به نیروی انسانی نیازمند است، کسانی که در این عرصه کار و فعالیت می کنند به حقوق مکفی نیازمند هستند پس تولید کننده مجبور به افزایش قیمت زغال می شود تا بتواند پاسخ گوی کارکنان خود باشند.

هزینه حمل و نقل و جابه جایی مواد اولیه برای تولید زغال نیز یکی دیگر از پارامترهای تعیین قیمت زغال است. با وجود این که مواد اولیه برای تهیه زغال بسیار مناسب و در دسترس است اما حمل و نقل آن ها برای تولید کنندگان بسیار پر هزینه است و این عامل نیز باعث افزایش نسبی قیمت زغال تولید شده می شود.

بررسی مشکلات فروش انواع زغال

بررسی مشکلات فروش انواع زغال امروزه به خاطر این که مصرف زغال بسیار افزایش پیدا کرده است و این که تولید زغال به سرمایه زیادی احتیاج ندارد، بسیاری از افراد به این حرفه روی آورده اند، آن ها فکر می کنند تولید زغال به راحتی انجام می پذیرد و نیازی به تخصص ندارد. متاسفانه این افراد اطلاع کافی از تولید زغال و کیفیت مواد اولیه آن ندارند از این رو در این شغل خیلی موفق نیستند چون زغالی که تولید می کنند کیفیت چندانی ندارد و برای فروش آن به مشکل بر میخورند.

زغال تولید شده اگر تکه تکه شود یا خرد شده باشد یا حتی ترکی روی سطح آن وجود داشته باشد نشان از بی کیفیتی زغال خواهد بود و مشتری چنین زغالی را نمی پسندد و حاظر به خرید آن نخواهد شد. کسانی که به تازگی وارد این حرفه شده اند نیز برای فروش زغال تولیدی خود معمولا به مشکل بر می خورند.

مشکل این است که برند آن ها برای مشتریان ناشناخته است و مصرف کنندگان به دلیل بی اطلاعی از کیفیت زغال از خرید آن امتناع می کنند. آن ها باید سعی کنند اول بازاریابی برای محصول خود انجام دهند و بعد به تولید انبوه زغال بپردازند.

مرکز فروش زغال صادراتی با بهترین کیفیت در تهران

مرکز فروش زغال صادراتی با بهترین کیفیت در تهران مراکز فروش زغال صادراتی در تهران بزرگ آماده خدمت رسانی به همه افراد است. این مراکز انواع زغال، با کیفیت بالا را در دسترس مصرف کنندگان قرار می دهد. این مراکز سایت هایی را نیز برای فروش زغال طراحی کرده اند تا افراد به راحتی بتوانند محصول مورد نظر را بدون واسطه و با قیمت مناسب تر از طریق اینترنت ثبت و سفارش دهند تا در کمترین زمان به دست آن ها برسد.

ما پیوسته در این سایت در تلاشیم محصولاتی را به شما معرفی کنیم که از کیفیت بسیار بالایی برخوردار باشند و در عین حال قیمت مناسبی نیز داشته باشند. هدف ما جلب رضایت شما مشتریان است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما