سفارش زغال فشرده در تهران از فروشندگان معتبر

ذغال فشرده یا بریکت ( ذغال چینی ) ترکیبی فشرده شده از خاک اره (خاک اره خشک و خاک اره مرطوب) خاک زغال و پوست گردو می باشد. این صنعت تقریبا سال ۹۰ وارد ایران شد و یک صنعت نو ظهور و جوان می باشد. در بازار داخلی هم زغال نه‌ تنها پای سابق اقلام قابل فروش سوپرمارکت‌ هاست، بلکه مغازه ‌هایی مختص عرضه زغال هم در تمام کلان‌ شهر های کشور، به ‌ویژه تهران، وجود دارد و برای سفارش زغال فشرده تهران با جست ‌وجویی ساده در سایت های اینترنتی می توان انجام داد. ذغال فشرده نام های زیادی دارد و نام هایی مانند: زغال جکسون, ذغال چینی, زغال رکورد یا ذغال چینی رکورد که تفاوتی بایک دیگر ندارند.

سفارش زغال فشرده در تهران از فروشندگان معتبر

فرایند صادرات زغال فشرده به عراق

فرایند صادرات زغال فشرده به عراق عراق به عنوان یکی از کشورهای همسایه ایران همواره از گزینه های اصلی صادرکنندگان ایرانی می باشد. باتوجه به شباهت فرهنگی و روابط سیاسی خوب ایران با کشور عراق در سال های اخیر صادرات زغال به عراق نیز از رونق خوبی برخوردار می باشد. مصرف زغال در عراق برای مصارفی از جمله: پخت وپز، گرمایشی، قلیان و سوخت می باشد. مردم عراق نیز از طرفداران غذاهای کبابی می باشند. داشتن اطلاعات گمرکی و قوانین صادرات و واردات هر کشوری برای اقدام به صادرات الزامی می باشد. این الزام برای کشور عراق که شرایط سیاسی نوسانی و تقریبا کم ثبات دارد نیز بیشتر می شود.

پارامترهای مهم اقتصادی برای صادرات زغال به عراق

 • نحوه تهیه و قیمت مواد اولیه تولید زغال
 • موقعیت مکانی کارگاه یا کارخانه تولیدی
 • کیفیت محصول تولیدی
 • تکنولوژی مورد استفاده
 • نیروی انسانی

برای صادرات نیز نیازمند دریافت مجوز از گمرک خواهیم بود. اقدام برای صادرات زغال نیازمند آگاهی از قوانین گمرکی می باشد. طبق قوانین مصوب نحوه ی صادرات کالا ها، در حال حاضر منعی برای صادرات زغال وجود ندارد. و این محصول طبق تعرفه ی گمرکی صادر می شود. پس از دریافت مجوز صادرات در صورت نداشتن مشتری، می توانید از شرکت های بازرگانی صادراتی برای یافتن مشتری های خارجی مشاوره بگیرید.

مشکلات صادرات زغال به عراق

 • تنوع گسترده بافت سیاسی، فرهنگی عراق
 • مشکلات امنیتی در برخی از مناطق
 • تفاوت قوانین گمرکی و صادراتی در مناطق مختلف
 • تغییر نامنظم قوانین گمرکی در عراق
 • آگاهی به روز از قوانین گمرکی و صادراتی از الزامات صادرات به هر کشوری می باشد.

اول از هر چیز باید بدانید که محصول تولیدی شما یعنی زغال، مصرف زیادی در کشور دارد و از بازار داخلی خوبی برخوردار است. اما علاوه بر بازار داخلی، مشتریان خارجی نیز وجود دارند و ایران برترین صادرکننده زغال فشرده به بسیاری از کشورها، از جمله همسایگان است.

روش های تشخیص زغال با کیفیت

کیفیت زغال مهم است. در صورتی که زغال را برای کباب کردن غذاها استفاده می کنید، نیاز است تا زغال خوب و با کیفیت باشد در غیر این صورت بر طعم غذای پخته شده تاثیر می گذارد. اگر زغال گاز و بو از خود ساطع کند، در طعم غذای کبابی ای که درست می کنید تاثیر دارد. تستی که فرد مصرف‌ کننده پیش از خرید باید انجام دهد، فشار انگشتان خویش به زغال بسته ‌بندی شده است تا بتواند ریز بودن یا درشت بودن آن را تشخیص دهد. زغال کبابی مرغوب درخشنده و براق است و ساخت و تولید آن به طور کامل انجام گرفته است و اصلا خام نمی باشد.

زغال لیمو سیاه و بسیار یک دست و بدون شکاف است. در ساخت و تولید این نوع زغال علاوه بر دمای بالا و حرارت، فشار حرارتی زیادی برای افزایش کیفیت زغال لازم می باشد و این عامل به طراحی کوره و قدرتمند بودن نوع طراحی بستگی دارد.

اگر زغال فشرده را بشکنید، می توانید بافت آن را ببینید. این بافت باید تقریبا یکدست باشد و به خوبی فشرده شده باشد. بافت زغال فشرده باید عاری از مواد بسیار درشت یا مواد زائد و اضافی باشد. از میان زغال های تولید شده، زغال لیمو و زغال قلیان به دلیل حساسیت بالا اگر دچار شکستگی و خردشدگی شده باشد در بازار با افت قیمت همراه خواهند بود، در صورتی که زغال بدون شکستگی و سالم قیمت بالاتری را در بازار خواهد داشت.

معرفی انواع مارک های زغال فشرده

معرفی انواع مارک های زغال فشرده فروش زغال فشرده نه تنها در اصفهان بلکه در تمام ایران از رونق خوبی برخوردار است. اما از آنجایی که اصفهان یک منطقه گردشگری می باشد، قهوه خانه های زیادی در آن وجود دارد، و با وجود اقتصادی بودن مردمان این منطقه اما خوردن کباب آن هم از نوع زغالی رواج دارد. البته شاید امروزه با این شرایط اقتصادی دیگر مانند گذشته به کرات تکرار نشود؛ اما باز هم به طور کامل حذف نشده و مردم برای دورهمی ها و طبیعت گردی به دنبال زغال فشرده ی خوب برای تدارک کباب می باشند. یکی از دلایل دیگر بازار خوب فروش زغال فشرده در اصفهان، وجود خاک اره ی فراوان به دلیل وجود باغ ها و ضایعات چوبی فراوان در این منطقه می باشد. بنابراین تولید آن راحت تر و البته فروش آن بیشتر و پرسودتر خواهد بود.

راه اندازی خط تولید زغال فشرده در مشهد توسط گروه صنعتی زغال برای شما هموطنان ساکن این شهر امکان پذیر است. این شرکت های صنعتی با سال ها تجربه در زمینه های نصب، راه اندازی، آموزش خط تولید زغال فشرده و ساخت تمامی قطعات خط تولید فعالیت دارد. تولیدی های زغال مشهد علاوه بر این در خود شهر مشهد دارای نمایندگی های مخصوص خود می باشند؛ در شهر های دیگر کشور مان نیز نمایندگی هایی دارند که نمونه های گوناگون محصول های خود را توسط آن ها به فروش می رسانند. شرکت های صنعتی زغال، با تولید و ساخت خط تولید زغال فشرده و همچنین تولید محصول زغال فشرده ی چینی سعی در جایگزین کردن زغال به عنوان جایگزینی برای سوخت های فسیلی در شهر زنجان و دیگر اقصی نقاط ایران کرده است.

منظور از قالبی شکل ذغال فشرده است که معمولا مکعبی، یا چند ضلعی است، و به طور کل شکلی منظم و قالبی دارد. (برخلاف زغال سنتی) قالبی بودن این زغال سبب شده تا استفاده از آن برای مشتریان بسیار آسان تر شود، نیازی به قطع کردن نباشد و موجب کثیف شدن دست مشتری نشود. ضمن اینکه بسته بندی راحت تری دارد و بهتر جای می گیرد.

راهنمای انتخاب بهترین زغال فشرده

زغال فشرده، نوعی زغال است که روند تولیدی متفاوت از زغال های سنتی یا معمولی دارد. زغال فشرده در واقع فرآورده ای است که از چند نوع مواد اولیه تشکیل شده است که این مواد با یکدیگر ترکیب می شوند و به وسیله دستگاه های خط تولید به صورت فشرده در آمده و زغال فشرده را می سازند.

معمولاً برای خط تولید زغال از ماشین ها و دستگاه های مدرن استفاده می شود و از روش های سنتی دیگر استفاده نمی شود. خط تولید زغال های فشرده یک تجارت پر درآمد است. این محصول پر استفاده و پر فروش از زایعات چوب، چوب خشک و غیر مولد تولید می شود. بنابراین، برای تولید زغال فشرده، ما به خط تولید و دستگاه زغال ساز احتیاج داریم. امروزه ذغال فشرده بیشتر سهم بازار در فروش زغال را گرفته است و جایگزین خوبی برای ذغال سنتی است.

زغال فشرده لیمو، از چوب درخت لیمو بدست می آید و با سایر زغال های فشرده متفاوت می باشد:

 • ماندگاری بالا
 • داشتن حرارت و شعله زیاد
 • به هنگام سوختن گازهای مضر کمتری از خود بروز می دهد.

کیفیت و ماندگاری زمان سوخت آن بیشتر از سایر زغال ها می باشد. درصد گازهای سمی آن بسیار کم است. رنگ زغال فشرده مشکی و درخشندگی آن نمایان است به صرفه تر بودن از نظر اقتصادی، به خاطر کیفیت بالای آن مورد پسند بازار های داخلی و خارجی سود بیشتر حاصل از فروش آن به نسبت زغال های دیگر می باشد. خاک اره، خاک زغال و پوست گردو مواد اولیه ی تولید زغال فشرده اند، که در کشور ما نیز به راحتی یافت می شوند. تهیه این مواد با قیمت مناسب و در هر شهری که باشید امکان پذیر است و دغدغه ای از این بابت وجود ندارد.

خرید زغال فشرده در تهران با کیفیتی عالی

خرید زغال فشرده در تهران با کیفیتی عالی زغال، ماده ای است سیاه رنگ، سبک و شکننده. در گذشته برای تهیه زغال، چوب ها را روی هم انباشته می کردند و آتش می زدند. ولی امروزه با تولید انواع زغال سیاه توسط برترین کارخانه های بزرگ زغال، سوزاندن چوب های درختان و آسیب رساندن به محیط زیست بسیار اندک شده است و افراد سعی می کنند از زغال های کبابی و زغال های فشرده استفاده کنند.

روش تولید زغال حبه ای، بسیار آسان می باشد که با حذف فرآیند پخته شدن در کوره های سنتی و صنعتی در کمترین زمان ممکن، تولید کننده را به محصول مورد نیاز می رساند و در آن ضریب اشتباه یا خطا تقریبا” صفر می باشد، زیرا اگر محصول تولید شده با ابعاد و کیفیت دلخواه و استاندارد منطبق نباشد می توان آن را به آسیاب برگرداند و از ابتدا تولید را شروع کرد.

یکی از دلایلی که سبب شده تا زغال فشرده ازبازار خوبی بهره مند شود؛ ممنوعیت تولید زغال سنتی با چوب های جنگلی است که در سال های اخیر با توجه به از بین رفتن بسیاری از پوشش های جنگلی و درختان ارزشمند اعمال شده است. این موضوع بسیاری از تولید کنندگان زغال را به سمت تولید صنعتی یا فشرده سوق داده است؛ که می توان از ضایعات چوبی تولید کرد. درسته که هنوز هم بازار قاچاق چوب درختان داغ است اما روز به روز به محدودیت های این بازار افزوده می شود و همین مورد نیز یکی از مسایل مهمی است که باعث شده بازار زغال فشرده پر رونق تر باشد. این سود بستگی به مرغوبیت و کیفیت زغال تولیدی شما دارد که هرچه کیفیت زغال شما بالا باشد باعث افزایش سود شما می شود. خریداران می توانند برای سفارش و خرید زغال به سایت ها اینترنتی مراجعه کرده و زغال مورد نظر خود را خریداری کنند. سایت های زغال دارای بیش از ۲۰ نوع زغال از بهترین و با کیفیت ترین زغال ها را موجود دارد تا شما بتوانید به راحتی برای خرید زغال خود حق انتخاب داشته باشید.

عرضه بدون واسطه زغال فشرده در تهران به صورت عمده

زغال های باربیکیو قالبی؛ زغال های خود سوز هستند که فاقد بو و مواد شیمیایی هستند. این زغال ها، مدت ماندگاری طولانی دارند و تا زمان سرخ شدن، روشن هستند. دود فراوان ندارند و با یک جرقه به راحتی شعله ور می شوند. خرید زغال های فشرده باربیکو و زغال های خود سوز، مقرون به صرفه تر از خرید زغال های معمولی است و شما با خرید این زغال ها کمک به رفع آلودگی هوای شهر خود کرده اید. شركت های تخصصي زغال، با استفاده از نمايندگان استاني خود، اقدام به فروش زغال فشرده به صورت سراسري مي نمايد. در صورتيكه درخواست خريد زغال فشرده را داريد لطفا با مدير فروش شركت ها ارتباط برقرار کنید.

بازار زغال فروشان قیمت عمده زغال را بر اساس نوع آن تخمین می زنند. قیمت زغال ثابت نیست و نمی توان قیمت ثابتی برای آن گفت، اما می دانیم که زغال فشرده به دلیل مراحل ساخت، ارزان تر از نوع لیمویی آن این نوع محصول به صورت فروش ویژه وحذف واسطه به خریداران عرضه می شود. زغال فشرده کبابی از بهترین کیفیت ممکن در بازار عرضه می شود.

معمولا در فروش عمده زغال چینی یا همان زغال فشرده، اطلاع از قیمت زغال چینی و مقایسه آن با قیمت زغال فشرده در بازار، از اهمیت بالایی برخوردار است؛ به خصوص که این اقلام در زغال فروشی های تهران به صورت عمده خرید و فروش می شود. امروزه باگسترش تکنولوژی و روی آوردن مردم به فضای مجازی بسیاری از محصولات فروش اینترنتی دارند و به دلیل اینکه زغال تاریخ انقضا ندارد و فاسد نمی شود؛ به راحتی می توان از فروش اینترنتی آن بهره مند شد.

فروش ویژه زغال فشرده در تهران به قیمت استثنایی

فروش ویژه زغال فشرده در تهران به قیمت استثنایی برای خرید زغال فشرده حبه ای، باید از برند با کیفیت و فروشگاه با کیفیت اقدام کنید. زیرا زغال حبه ای با کیفیت های متنوعی در بازار به خریداران عرضه می شوند و با توجه به نوع کیفیت شان دارای قیمت های متنوعی می باشند.

فروش ذغال فشرده بدون چسب و مواد شیمیایی بدون بو و گاز و سردرد بدون خاموشی و با مدت و حرارت بالای سوخت, فروش بدون واسطه مستقیم از تولید کننده باعث ارزان شدن قیمت آن می شود.

بسیاری از تولیدکنندگان در تولید زغال فشرده، برای فشرده سازی بهتر و چسبندگی مواد اولیه به هم از چسب های شیمیایی استفاده می کنند. این کار بسیار اشتباه است و موجب بی کیفیت شدن زغال، و آسیب به مصرف کننده آن می شود، چراکه این مواد شیمیایی هستند که با سوختن می توانند گاز های آسیب زا و خطرناک تولید کنند. هم چنین باید توجه داشته باشید که از خاک اره حاصل از چوب MDF و نئوپان نیز نباید به هیچ عنوان استفاده شود ، چون در ساخت ام دی اف و نئوپان از چسب استفاده می شود و در نتیجه این چسب ها در خاک اره وجود دارند و استفاده از ان مانند استفاده از چسب های شیمایی در تولید زغال چینی است.

تولید زغال به این روش مزایای زیادی دارد، از جمله این که تهیه مواد اولیه آن آسان است و در کشور به وفور یافت می شود و قیمت ارزانی نیز دارد. قیمت زغال فشرده با خاک زغال وابسته به کیفیت آن است

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما