عرضه عمده زغال فعال صنعتی به تمام نقاط کشور

عرضه عمده هر کیلو زغال فعال صنعتی بستگى به نوع آن و کشور سازنده و درجه کیفیت آن تفاوت دارد. برای اطلاع از قیمت زغال فعال در بازار می توانید به فروشگاه عرضه کننده معتبر از طریق شماره هاى آن ها تماس حاصل نمایید. برای خرید زغال فعال می توانید به فروشگاه های اینترنتی واردكننده زغال اکتیو هم مراجعه نمایید. قیمت خرید بهترین نوع زغال در بازار روز با زغال بسته بندی شده متفاوت است.

عرضه عمده زغال فعال صنعتی به تمام نقاط کشور

بهترین نوع زغال برای صادرات به کشور های مجاور

بهترین نوع زغال برای صادرات به کشور های مجاور یکی از بهترين محصولاتی که می بایست اصول صادرات آن به صورت مرغوب انجام شود، زغال چوب می باشد. صادرات زغال چوب از گذشته تا به امروزه به عنوان یکی از سوخت های رایج در بین مردم جهان به اشکال گوناگون مورد استفاده قرار گرفته است. اولین کاربرد زغال چوب گرمادهی است و استفاده آن جهت پخت و پز بوده است. عمده صادرات زغال کبابی، بازار جهانی در دست اندونزی است و بعد از آن کشورهای چین، هلند، اکراین و ویتنام قرار دارند.

سهم اندونزی در بازار جهانی ۲۳ درصد بوده است. چین با ۱۰ درصد و هلند با ۹ درصد در رتبه های بعدی قرار گرفته اند. ژاپن، آلمان و کره جنوبی بیشترین میزان واردات این محصول را دارند. کشور چین بهترین بازار رو به رشد به عنوان مقصد صادراتی زغال را دارا مى باشد. کشورهایى مانند: لهستان، هلند، عربستان، انگلیس، فرانسه، آلمان و کره جنوبی نیز در رتبه های بعدی قرار دارند. کشورهای چین، کره جنوبی و ژاپن از جمله آسیای شرقی؛ آلمان، ایتالیا، لهستان، بلژیک، فرانسه و انگلیس در اروپا و در خاورمیانه عمان، امارات، عراق، ترکیه، کویت، لبنان و عربستان دارای پتانسیل بالاى صادراتی زغال چوب هستند.

کشورهای امارات، عراق و قطر کشورهای اشباع شده برای صادرات زغال چوب هستند كه بیشتر از ظرفیت شان به آنها این محصول صادر مى گردد. در مقابل کشورهایى مانند: چین، عمان، آلمان و ایتالیا دارای پتانسیل صادراتی بالا هستند. زغال ها از انواع مختلفی تشکیل شده اند و تمامی آنها از چوب تنه درختان نیستند از بعضى اندام های گیاهی یا حیوانی نیز میتوان آن را ساخت. زغال ها مصارف مختلفی مانند استفاده برای قلیان، منقل و باربیکیو، صادرات و غيره دارند.

كارخانه ها يا شركت هايى که انواع زغال چوب مرغوب را تولید می کنند می توانند برای صادرات زغال چوب اقدام کنند. اگر اطلاعی از نحوه شروع کار ندارند باید با افرادی که با صادرات اين محصول آشنایی دارند مشورت کنند. کشور ترکیه به علت روابط تجاری خوب با ایران برای صادرات زغال چوب گزینه بسیار خوبی را دارد و موانع کمتری بر سر این راه وجود دارد.

مراحل ترخیص کالای صادراتی زغال به اينگونه انجام مى شود كه در زمینه ترخیص کالا از گمرک، داشتن مجوزهای لازم و ضروری این کار است. علاوه بر تهیه ی اسناد و مدارک مورد نیاز گمرک برای حمل و انتقال کالاهای وارداتی خود، به یک سری مجوزها نیز نیاز است تا نشان دهد تمام انتقالات تجاری به شکل قانونی در حال انجام بوده است و دارای تاییدیه سازمان های ذیربط می باشد. از جمله مجوزهای لازم که باید هر تاجر و بازرگانی در زمینه ترخیص کالا زغال از آن برخوردار باشد، به همراه داشتن کارت حق العمل کاری و کارت بازرگانی مى باشد. اين مدارك توسط سازمان گمرک کشور صادر می شود. این کارت در واقع نشان می دهد كه تمام نقل و انتقالات تجاری زغال فعال مورد تایید سازمان های نظارتی کشور می باشد و تمامی فعالیت های تجاری و بازرگانى قانونی است.

مهمترین ویژگی های کیفی زغال مرغوب

زغال ها انواع مختلفی دارند كه هر نوع نیز کیفیت متفاوتی دارند و هر زغالی را نمی توان استفاده کرد. زغال بی کیفیت علاوه بر اینکه باعث سرد درد و حالت بد در قلیان کشیدن یا تولید گاز و بو گرفتن کباب می شود، دوام و کیفیت سوخت خوب هم ندارد و موجب ضرر سلامتى هم از نظر هزینه ای می شود.

١- زغال بايد بدون دود باشد.

٢- ماندگاری بالا داشته باشد و به سرعت خاموش نشود.

٣- جرقه نزند و آتش پرتاب نکند.

٤- حرارت و گرمای کافی تولید کند نیازی به باد زدن مداوم نداشته باشد.

٥- نیازی به آتش زدن و مواد سوختنی دیگر برای روشن ماندن نداشته باشد.

٦- گاز و بو تولید نکند و موجب سردرد نشود خاکستر زیادی تولید نکند.

زغال فشرده خوب ماندگاری بیشتر و حرارت بیشتری از زغال معمولی دارد حمل و استفاده از آن آسان مى باشد و کثیفی به وجود نمی آورد. حتی اگر از نمونه های برش داده شده زغال استفاده کنید نیازی به شکستن آن نیست. زغال فشرده با کیفیت که در کوره هاى سنتی پخته شوند به هیچ وجه موجب سر درد نخواهد شد و بوی گاز و دود توليد نمى كند از نظر هزینه ای هم مقرون به صرفه تر است. برای تولید زغال فشرده از شاخه های درختان استفاده نشده، به كار مى برند و به این ترتیب شما به حفظ طبیعت هم کمک کرده اید از بریکت آن می توان به عنوان سوخت شومینه استفاده نمود نیازی به باد زدن، آتش زا و مواد سوختنی ندارند و به مدت طولانی تری روشن می مانند خاکستر کمتری تولید می کنند و حرارت بالاتری دارند.

١- زغال فشرده با کیفیت بدون ترک، ریز و درشت است، و ترک های زیادی نباید روی آن مشاهده شود.

٢- زغال فشرده خوب نباید کج یا قوس دار باشد.

٣- ذغال فشرده ای كه با کیفیت است نبايد خیلی سفت يا زبر باشد، و نه خیلی سست و شل. (می توان از صدای برخورد زغال ها به هم میزان ترد بودن آن ها را سنجید که البته این كار نیاز به تجربه دارد.)

٤-زغال فشرده ی خوب و با کیفیت، مقدار نه چندان زیادی سفیدک دارد که این سفیدک ها نشانه پخت کامل تر و بهتر زغال در کوره هستند.

آشنایی با مراحل تولید زغال

آشنایی با مراحل تولید زغال برای راه اندازی خط توليد زغال سنگ، نياز به تجهیزات با کیفیت و دستگاه های مناسب و عالى می باشد. در فرآیند اوليه خاک اره تبدیل به بریکت می شود. در واقع خاک اره با دیگر مواد ترکیب می شود در قالب فشرده سازى قرار می گیرد. بعد از طی فرآیند اول گفته شده در مرحله دوم، فرآيند وارد کوره می شود و در آنجا به ماده هموژن تبدیل می شود. در انتهای این فرآیند، زغال به وجود می آید که بعد از بسته بندی به بازار انتقال می یابد. هموژن به عملیاتی گفته می شود که در آن خواص فیزیکی ماده به کربن خالص تبدیل می شود. پس از تولید بریکت، نوبت به پخت در کوره می شود كه برای پخت بریکت هر دو نوع کوره یعنی هم کوره سنتی و هم کوره صنعتی مورد استفاده قرار می گیرند. کوره های صنعتی در کارگاه های تولید زغال کارایی خوبی ندارند.

موثرترین موارد بر قیمت زغال

عوامل مختلفی بر قیمت زغال موثر هستند که به برخی از این پارامترها در زیر اشاره می شود. برای اینکه مشتریان بتوانند با بازار تولید زغال و فروشنده زغال ارتباط برقرار کنند, یکی از روش های موجود به کارگیری شیوه های اینترنتی و مدرن می باشد. زغال هایی که در بازارها و نمایندگی ها به فروش می رسند دارای انواع گوناگونى می باشند به همین خاطر است که آن ها را با قیمت هایی که ممکن است مشابه نباشند می توان تهیه نمود. به نظر بعضى از زغال فروشان بازار در تهران به طور کلی زغال به دو نوع شمالی و جنوبی تقسیم می شود.

قیمت مواد اولیه مصرفی که یکی از مهمترین هزینه های متغیر تولید زغال است، نقش عمده ای در تعیین قیمت زغال دارد. . منطقه جغرافیایی احداث واحد به ویژه از لحاظ دسترسی به منابع تامین مواد اولیه و کانون های مصرف زغال است. نوع تکنولوژی مورد استفاده از طریق تاثیر بر سرمایه گذاری، کیفیت محصولات تولیدی، میزان ضایعات، هزینه نیروی انسانی نیز تاثیر در قیمت تمام شده زغال دارد.

بهترین صادرکننده زغال فعال صنعتی در ایران

بهترین صادرکننده زغال فعال صنعتی در ایران امروزه با توجه به محبوبیت مصرف زغال در کشورهای همسایه برای مصارف گوناگون، پخت و پز، گرمایشی، سوخت و قلیان یکی از گزینه های پرطرفدار سرمایه گذاران، فعالیت در صنعت زغال فعال صنعتى می باشد. با توجه به موقعیت خوب جغرافیایی کشور و منابع غنی برای کار در صنعت زغال این فعالیت اقتصادی کاملا رشد اقتصادی خواهد داشت. همانطور که ذکر شد تمام کشورهای همسایه ایران، کشورهای عربی حوزه خلیج فارس و برخی از کشورهای اروپایی هدف های صادراتی تولیدی های زغال فعال در کشور هستند. یکی از کشورهای هدف کشور ترکیه می باشد.

ترکیه کشور همسایه شمال غربی ایران با جمعیت تقریبا برابر با کشور ايران و با داشتن قرابت فرهنگی، همواره گزینه مطلوب برای صادرکنندگان زغال فعال می باشد. داشتن قرابت فرهنگی ایران با کشورهای همسایه از جمله ترکیه شامل داشتن ذائقه غذایی نزدیک به هم و سبک زندگی نزدیک به هم مى شود. مردم ترکیه نیز از طرفداران غذاهای کبابی گوشتى، قلیان و استفاده از زغال به عنوان سوخت گرمایشی هستند. داشتن مرز خاکی و بازار مصرف بزرگ، کار را برای فعالان اقتصادی صنعت زغال آسان تر نیز كرده است.

خریدار زغال فعال ایران در بازار های خارجی، کشور های همسایه، کشور های حوزه خلیج فارس و سایر کشور ها هستند. برای صادرات زغال باید به موارد زيادى از جمله کیفیت مواد اولیه، مرغوبیت کالا، نوع بسته بندی آن، قیمت ارز در بازار های جهانی، آب و هوای کشور مقصد، سلیقه و موارد استفاده مصرف کنندگان و عوامل دیگری توجه كرد. زغال ایران به کشورهای ترکیه، عراق، عمان، امارات متحده عربی، کویت، افغانستان، عربستان، پاکستان، آذربایجان و سایر کشورها صادر می شود. از طریق ارسال این کالا به کشورهای دیگر، نقدینگى ارز در کشور بالا می رود و صرفه اقتصادی زیادی برای تولید کنندگان دارد.

خرید اینترنتی زغال فعال صنعتی با نازلترین قیمت

امروزه مراکز و فروشگاه های آنلاین تولید زغال فعال صنعتى و فروش انواع زغال مانند: حبه ای، گرافیتی، گرانولی را به صورت داخلی و وارداتی عرضه می کنند. همانطور که می دانید زغال فعال در ایران مصرف بسیار زیادی دارد و به همین علت تولید کنندگان از انواع چوب ها و روش های تولیدی جهت عرضه زغال فعال به بازار بهره می برند. امروزه زغال های صنعتی یا فشرده نمونه هایی مرغوب و درجه یک برای بهترين نوع زغال به شمار می روند که عمدتاً از خاک اره یا چوب درخت لیمو تولید می گردند. مردم می توانند از طریق خرید آنلاین زغال خوب و با کیفیت و قیمت ارزان تر را براى مصرف خود تهیه کنند. بنابراین برای خرید به صرفه تر انواع زغال زغال بهتر است به نمایندگی هاى زغال و نمایندگی های تولیدی های آنلاين زغال مراجعه کرد.

خرید بهترین نوع زغال فعال صنعتى از نمایندگی زغال مزیت های فراوانی دارد. این زغال های مرغوب را مى توانيد با قیمت بسیار مناسب خریداری نمود. نمایندگی های زغال در فضای مجازی نیز وب سایت ها و کانال هایی دارند که دامنه فروش آن ها به شهر ها و کشور های دیگر نیز گسترش پيدا كرده است و از هر مکانی می توانيد بدون صرف وقت و هزینه اضافی اقدام به خرید نمود. قیمت روز انواع زغال فعال صنعتى درجه یک را می توانيد از شرکت های تولیدی این محصول تهیه نمود. همچنین می توانيد به صورت آنلاین از دفاتر تولید زغال قیمت را جستجو نمود. بیشتر شرکت های تولید کننده در وب سایت ها و کانال هایی که در شبکه های مجازی قرار دارند و به معرفی محصولات خود پرداخته اند و لیست قیمت کالا ها را نیز قرار داده اند.

پخش بی واسطه زغال فعال صنعتی به سراسر کشور

پخش بی واسطه زغال فعال صنعتی به سراسر کشور زغال از گذشته تاکنون مورد استفاده بشر بوده است. امروزه با پیشرفت روز افزون تکنولوژی نه تنها از کاربرد این ماده با ارزش کم نشده است، بلکه روز به روز با ترقی دانش بر موارد مصرف آن افزوده گرديده است. سوخت کشتی ها، تهیه غذا، درست کردن قلیان، کاربرد در صنعت فولاد برخی از کاربرد های این کالا مى باشد. زغال یکی از مواد سوختنی است که به صورت عمده در بازار خرید و فروش می شود. و می توان نوع مرغوب آن را با قیمت مناسب و ارزان و بی واسطه خریداری نمود. زغال در مناطق مختلف به شیوه های متفاوتی تهیه می شود به عنوان مثال زغال سنتی از چوب درختان جنگلی درخت بلوط, درخت مرکبات و غيره تولید می شوند. روش های تولید و چوب مورد استفاده می تواند باعث شود قیمت زغال در هر منطقه متفاوت باشد.

در کشور ايران زغال را بیشتر برای مصارف کباب خوراکی، قلیانی و مجلسی مورد استفاده قرار می دهند. اين زغال برای تامین گرما و حرارت هم بسیار مورد استفاده قرار می گیرند. مثلا برای پخت نان در بعضی مناطق از زغال استفاده می شود. بهترین نوع زغال، نمونه های برش خورده با اندازه هایی کوچک هستند که به راحتی آتش می گیرند و مدت زمان سوختن آن طولانی است. علاوه بر کیفیت و قیمت نیز در خرید اهمیت ویژه ای دارد. بهترین زغال را با قیمت ارزان و بدون واسطه در اختیار خریداران قرار می گیرد اما برای تهیه ارزان انواع زغال فله، خرید و فروش بدون واسطه اهمیت ویژه ای خواهد داشت.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما