عرضه مستقیم زغال بامبو با قیمت ارزان در تهران

عرضه مستقیم زغال بامبو با قیمت ارزان در تهران، به صورت آنلاین رونق فراوانی گرفته است که این باعث شده تمام مشتریان در سراسر کشور بتوانند به راحتی و با قیمت ارزانی محصول را تهیه کنند. قیمت زغال بامبو تهران بسته به کیفیت، نوع زغال بامبو و شرایط بازار متفاوت می باشد. زغال بامبو، از باکیفیت ترین زغال ها می باشد که از گیاه سرسخت بامبو به دست می آید که برای پخت و پز و قلیان استفاده می گردد‌.

عرضه مستقیم زغال بامبو با قیمت ارزان در تهران

آنچه درباره کیفیت زغال بامبو باید بدانیم

آنچه درباره کیفیت زغال بامبو باید بدانیم کیفیت زغال بامبو فوق العاده می باشد، این نوع زغال از گونه های مخصوص بامبو که 1.2 متر رشد آن ها در روز می باشد، تولید می شود و از چوب و قسمت های مختلف گیاه بامبو ساخته می گردد. زغال چوب خام بامبو، از قسمت های مختلف گیاه بامبو مانند ریشه ها، شاخه ها و ساقه به دست می آید. زغال چوب بریکت بامبو، از بقایای گیاه بامبو مانند پودر اره، گرد و غبار بامبو و…. به صورت فشرده تولید می شود‌.

با استفاده از فرآیند پیرولیز این زغال از گیاه سنتی بامبو ساخته می شود و 10 برابر جذب این نوع زغال قوی تر می باشد، چون بیشتر از زغال چوب سوراخ دارد و تعداد سوراخ های آن نسبت به زغال چوب 2.5 برابر بیشتر می باشد، به همین دلیل با محیط زیست کاملا سازگار است و خطری برای محیط زیست ایجاد نمی کند.

مشخصات ضروری در خرید انواع زغال

مشخصات ضروری در خرید انواع زغال از مشخصات ضروری در خرید انواع زغال به گزینه های زیر می توان اشاره کرد:

  • برای خرید زغال کبابی، باید به ریز بودن و درشت بودن آن توجه کنید، برای این منظور باید با انگشتان دست خود به روی زغال بسته بندی فشار وارد کنید تا بتوانید ریز و درشت بودن آن را تشخیص دهید. علاوه بر این، بهترین زغال کبابی باید براق و درخشنده باشد و به هیچ عنوان خام نباشد و تولید آن به طور کامل انجام شده باشد.
  • اگر زیر پوست زغال لیمو، خط باریکی از رنگ قهوه ای مشاهده کرده اید، نشان می دهد، که زغال نامرغوب می باشد. در هنگام خرید زغال لیمو توجه کنید که این نوع زغال در هنگام شکستن باید صدای شبیه به فلز بدهد.
  • برای تشخیص کیفیت زغال فشرده باید آن را بشکنید و بافت آن را مشاهده کنید. بافت این نوع زغال باید به خوبی فشرده و یکسان باشد و هیچ گونه مواد زائد، مواد درشت و اضافی داخل بافت آن دیده نشود، این نوع زغال نباید کج و ناهموار باشد و وجود سفیدک هایی روی آن نشان می دهد که زغال خوب پخته شده است.

مرکز پخش زغال بامبو با کیفیت عالی در تهران

مرکز پخش زغال بامبو با کیفیت عالی در تهران مرکز پخش زغال بامبو با کیفیت عالی در تهران، همیشه از بازار گرمی برخوردار می باشد چون بدون واسطه مرغوب ترین زغال بامبو را در اختیار مشتریان می گذارد. علاوه بر این، کاربرد های فراوان زغال بامبو هم باعث شده، مرکز پخش پر رونقی داشته باشد که از کاربرد های این نوع زغال می توان به گزینه های زیر اشاره کرد:

  • زعال بامبو به دلیل ساختار متخلخلی که دارد می تواند، ذرات آلوده هوا، بو و رطوبت را جذب کند و شما می توانید برای از بین بردن بوی کفش از آن استفاده کنید و به عنوان خوشبو کننده هم در اتاق خواب، حمام و یخچال کاربرد دارد. در فیلتر هوا و فیلتر آکواریوم می توانید زغال بامبو را قرار دهید تا مواد سمی را جذب کند.
  • برای متعادل شدن رطوبت خاک می توانید از زغال بامبو استفاده کنید چون آب اضافی خاک را می گیرد‌.
  • گاز ها و مایعات را می تواند، جذب کند به همین دلیل در صنعت پزشکی هم کاربرد دارد.
  • زغال بامبو، خاصیت ضد قارچی و ضد باکتری دارد و می تواند به درمان مشکلات پوستی مانند آکنه و جوش کمک می کند، برای از بین بردن سلول های مرده پوست مفید است و به عنوان لایه بردار پوست عمل می کند و همین ها باعث شده اند، خرید زغال بامبو از میان انواع زغال ها رکورد فراوانی داشته باشد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما