عرضه کننده زغال نارگیل به صورت عمده در کیش

عرضه کننده زغال نارگیل کیش به صورت عمده، اقدام به ارائه آنلاین کرده است تا خریدی راحت و آسوده برای تمام مشتریان سراسر کشور فراهم شود. زغال، یکی از مواد مصرفی ایرانی ها محسوب می شود، که سال ها است که برای قلیان، پخت و پز و… از آن استفاده می کنند. این نوع ماده که بخش جدایی ناپذیری زندگی ایرانی ها محسوب می شود در انواع مختلفی مانند زغال نارگیل، زغال بلوط، زعال قلیونی، زغال مکعبی و…..تولید می شود.

عرضه کننده زغال نارگیل به صورت عمده در کیش

عامل اصلی تعیین قیمت زغال نارگیل هیزمی

عامل اصلی تعیین قیمت زغال نارگیل هیزمی عامل اصلی تعیین قیمت زغال نارگیل هیزمی، کیفیت آن می باشد. برای تولید نارگیل از پوست چوبی میوه نارگیل استفاده می کنند و هر چه پوسته چوبی آن باکیفیت تر باشد، زغال به دست آمده از آن کیفیت بالاتری پیدا می کند و به تبع قیمت آن هم افزایش می یابد. علاوه بر مواد اولیه، کیفیت و عملکرد دستگاه تولید زغال هم روی کیفیت نهایی محصول به دست آمده هم تاثیر گذار می باشد.

علاوه بر کیفیت عوامل دیگری هم روی قیمت تاثیر گذار هستند، که از این عوامل می توان به نوع برند، تغییرات نرخ ارز و تورم، هزینه های تولید، نوع خرید، روش خرید و قانون عرضه و تقاضا اشاره کرد. بسته بندی هم یکی از عوامل مهم در قیمت زغال می باشد و هر چه بسته بندی استانداردتر و شیک تر باشد، قیمت زغال هم افزایش پیدا می کند و زغال هایی که بدون بسته بندی و به صورت فله ای عرضه می شوند از قیمت پایین تر برخوردار هستند، چون برای تولید آن ها هزینه بسته بندی وجود ندارد.

ویژگی های مهم زغال نارگیل اصل

ویژگی های مهم زغال نارگیل اصل از ویژگی های مهم زغال نارگیل اصل می توان به گزینه های زیر اشاره کرد:

 • این نوع زغال سفت، مقاوم و سخت می باشد.
 • در مقایسه با دیگر زغال ها سوختن کامل و بهتری دارد، خاکستر کمی ایجاد می کند.
 • در محیط های روباز و سر پوشیده به راحتی قابلیت استفاده دارد.
 • فاقد دود و گاز می باشد و بدون مواد افزودنی تولید شده است.
 • طعم قلیان را عوض نمی کند.
 • زمان طولانی می سوزد و حرارت زیادی دارد.
 • با محیط زیست سازگار می باشد، چون برای تولید آن هیچ درختی قطع نمی شود و تنها از پوست چوبی میوه نارگیل به دست می آید. این نوع زغال چون گاز و بو ندارد، بهترین زغال برای تهیه قلیان محسوب می شود و چون فاقد مواد شیمیایی است برای سلامتی بدن هیچ گونه خطری ایجاد نمی کند و از کیفیت و دوام بالایی برخوردار می باشد.

زغال نارگیل فعال از پوست چوبی نارگیل تولید شده و فعال کننده بخار می باشد و چون مواد شیمیایی ندارد، محیط را آلوده نمی کند. این نوع زغال PH خنثی دارد و در هر اندازه ای قابل تولید می باشد. بر اساس میزان جذب، اکثر تولید کنندگان کیفیت زغال نارگیل را شناسایی می کنند. برای تصفیه هوا، از بین بردن گازهای حلال یا آلی و بو از این نوع زغال استفاده می نمایند. علاوه بر این، برای جذب سولفید هیدروژن و تصفیه گاز طبیعی از این نوع زغال استفاده می کنند.

میوه نارگیل از نخل نارگیل به دست می آید، که هند، اندونزی و فیلیپین تولید کنندگان اصلی آن می باشند و ارتفاع نخل این میوه می تواند به 25 متر برسد. از پوسته نارگیل، کربن فعال به دست می آید که فرآیندهای شیمیایی یا فیزیکی فعال سازی را طی می کند. زغال چوب فعال که با پوسته نارگیل فعال شده است، می تواند آلاینده های آلی با وزن مولکولی کم را با کارایی بالایی جذب کند و تمایل به ریز متخلخل دارد.

عواملی که بر کیفیت زغال نارگیل طبیعی تاثیر دارد

عواملی که بر کیفیت زغال نارگیل طبیعی تاثیر دارد عواملی که بر کیفیت زغال نارگیل طبیعی تاثیر گذار هستند، شامل گزینه های زیر می شوند:

 • کیفیت مواد اولیه: هر چه مواد اولیه به کار رفته در تولید زغال مرغوب تر باشد، کیفیت آن هم افزایش می دهد.
 • کیفیت فرآیند تولید: بهترین زغال نارگیل نباید خام باشد و کاملا با حرارت و فشار زیادی پخته شده باشد و چنین زغالی از کیفیت بالایی برخوردار است.

همان طور که قبلا اشاره کرده ایم، زغال نارگیل از پوسته نارگیل های کوچک به دست می آید، به همین دلیل محصولی زیست محیطی می باشد و در صورت عدم استفاده از پوسته نارگیل ها آن ها از بین می روند. بدون حضور اکسیژن و بیش از 1000 درجه سانتی گراد پوسته نارگیل را گرم می کنند تا آن را فعال سازی نمایند. منظور از فعال سازی این است، که زغال نارگیل ویژگی جذب 100 درصد را پیدا می کند و دارای حداکثر تخلخل می باشد.

با استفاده از فرآیند جذب، کربن فعال کار می کند، در واقع جذب فرآیندی است که مواکول های گاز، یون ها، اتم ها، مواد جامد محلول یا مایعات در یک سطح حفظ می شوند. بین 70 تا 80 درصد کربن در کربن فعال نارگیل وجود دارد و بین 5 تا 10 درصد میزان خاکستر آن متغیر می باشد.

مراکز خرید زغال نارگیل در کیش به صورت اینترنتی

مراکز خرید زغال نارگیل در کیش به صورت اینترنتی مراکز خرید زغال نارگیل در کیش به صورت اینترنتی، محصول را در اختیار مشتریان می گذارند، که این باعث شده تمام مشتریان از کل کشور بتوانند به راحتی این نوع زغال را با کیفیت عالی و بدون واسطه تهیه کنند. علاوه بر این، مزیت های استفاده از زغال نارگیل فعال باعث شده مراکز خرید پر رونقی داشته باشد، که از مزیت های این نوع زغال می توان به گزینه های زیر اشاره کرد:

 • به فرآیندهای سم زدایی کمک می کند، به همین دلیل برای تولید محصولات سم زدایی استفاده می شود و به پاک کردن روده بزرگ هم کمک خواهد کرد و سموم روده را جذب می کند.
 • سموم معده و روده را جذب می نماید و به درمان مسمومیت غذایی کمک خواهد کرد.
 • برای کاهش تری گلیسیرید، لیپیدها و کلسترول خون فوق العاده می باشد.
 • گاز های اضافی معده را از بین می برد و به تسکین معده کمک خواهد کرد، از پیری بیش از حد سلول ها جلوگیری می کند، زیرا به روند فعالیت غدد فوق کلیه، کلیه و فعالیت کبد کمک می نماید.
 • زغال پوسته نارگیل فعال می تواند، ناخالصی ها، مواد شیمیایی و باکتری ها را از بین ببرد، به همین دلیل برای تولید محصولات زیبایی استفاده می شود و برای درمان آکنه و لکه های پوستی بی نظیر خواهد بود.
 • مواد زائد کلیه ها را از بین می برد و به تقویت عملکرد کلیه ها کمک می کند و باعث کاهش نفخ شکم و کلسترول می شود و همین ها باعث شده اند، خرید زغال چوب نارگیل همیشه و در هر شرایطی از بازار گرمی برخوردار باشد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما