فروش انواع زغال بسته بندی به صورت مستقیم

فروش زغال بسته بندی امروزه در سراسر کشور به صورت مستقیم، تولید گسترده ای نسبت به گذشته دارد و به دلیل خاصیت های منحصر به فردی که دارد یکی از بهترین انواع زغال ها به شمار می‌رود؛ فروش ضمانتی زغال بسته بندی با کیفیت با قیمت مناسب توسط توزیع کننده ی این محصول در کشور ارائه می‌شود و متقاضیان از هر نقطه کشور می‌توانند در تماس مستقیم با این مرکز نسبت به سفارش آن برای آدرس مورد نظر خود اقدام کنند و آن را دریافت نمایند.

فروش انواع زغال بسته بندی به صورت مستقیم

نکات کلیدی در تهیه زغال لیمو بلوط

نکات کلیدی در تهیه زغال لیمو بلوط در تهیه زغال لیمو بلوط به دو روش سنتی و صنعتی صورت می گیرد که مربوط به نوع کوره ای است که جهت سوختن چوب ها از آن استفاده می شود. به عنوان مثال جهت تولید زغال لیمو به روش سنتی، چوب درختان مرکبات داخل کوره های در بسته قرار می گیرند و سپس نوبت به آتش زدن چوب ها می رسد. پس از نیم سوز شدن چوب ها به زغال، آنها را جمع آوری نموده و جهت مصارف پخت و پز مورد استفاده قرار گرفته می شوند. این در حالی است که هنگام تولید زغال لیمو به روش صنعتی، از کوره های صنعتی که دارای چند قسمت هستند استفاده می شوند. این نوع کوره ها مجهز به فناوری قطران گیری هستند که کف کوره های صنعتی از ورق های استیل که قابلیت تحمل بالای سوختگی و اکسیداسیون را دارند، ساخته می شوند. به طور کلی از کوره های صنعتی برای اجرای فرآیند پخت زغال کبابی مورد استفاده قرار گرفته می شوند. جهت تولید زغال لیمو بلوط و همچنین فرآیند خشک کردن زغال از کوره های صنعتی استفاده می شود. به طور کلی جهت کنترل دما و زمان اجرای تولید پخت زغال، کوره های صنعتی مجهز به سیستم دیجیتال کنترل هستند. میانگین مدت زمان پخت انواع زغال لیمو،یا جهت استعمال دخانیات ۴۰ ساعت است ولی با استفاده از کوره های سنتی به مدت زمان ۸ روز افزایش پیدا می کند.

دسته بندی انواع زغال بسته بندی بر اساس قیمت

دسته بندی انواع زغال بسته بندی بر اساس قیمت انواع زغال بسته بندی بر اساس قیمت عبارتند از: زغال قلیان که بهترین نوع زغال است. زغال کافه ای زغال لیمو و زغال نارگیل زغال کافه ای یا زغال قهوه خانه ای مانند زغال قلیان از سوزاندن چوب درختان مرکبات بزرگ و‌خشک‌ شده تولید می شود. تنها تفاوت زغال کافه ای با زغال قلمی ،لیمو،سکه ای ,مکعبی، این است که شکل خاصی ندارد، به همین دلیل از این زغال در سفره خانه های سنتی و قهوه خانه ها استفاده می شود. زغال بامبو نسبت به زغال های دیگر مزایایی دارد که به تعدادی از آن ها اشاره میکنیم: این زغال عطر و طعم قلیان را تغییر نمی دهد.

برای تولید این نوع زغال نیازی به قطع درختان جنگلی و آسیب به محیط زیست نیست، هنگام استفاده از این زغال دود و بو تولید نشده و به همین دلیل سرگیجه و سردرد ایجاد نمی کند. به راحتی، به طور پیوسته و طولانی مدت می سوزد و خودسوز است و قبلیت نسوز ندارد راحت روشن می شود و در پایان خاکستر حاصل از سوختن پخش نشده و بر روی زغال باقی می ماند. زغال نارگیل یک زغال با کیفیت است که مهمترین ویژگی آن سازگاری با محیط زیست و حفظ آن است، چرا که برای تولید آن نیاز به قطع شدن هیچ درختی نیست چون از پوسته مرکبات تولید می شود‌. از ویژگی های زغال بسته بندی میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

در مقایسه با دیگر زغال ها به طور کامل می سوزد، دارای حرارت زیاد است و به این دلیل زمان طولانی تری می سوزد. خاکستر باقی مانده آن کمتر و به همین دلیل مقرون به صرفه تر است. حمل و نقل آن راحت بوده و مرغوبیت بالایی دارد و فاقد دود نامطلوب است.

بررسی جایگاه ایران در صادرات زغال لیمو

بررسی جایگاه ایران در صادرات زغال لیمو زغال های تولید شده در ایران از نظر کیفیت بهترین هستند و کشور های همسایه، همیشه متقاضی زغال لیمو ایران بوده اند. بیشترین سود حاصل از صادرات زغال ایران به کشور عراق است و البته بیشترین مقدار صادرات مقدار زغالی که سالانه به این کشور صادر می‌شود بسیار زیاد است. انواع زغال های تولید شده با بالا ترین کیفیت از جمله زغال های مرکبات و یا زغال های لیمو که پر کاربرد تر هستند از بهترین و با کیفیت ترین چوب ها تولید می‌شوند. صادرات و فروش زغال ایران به کشور های دیگر آنقدر زیاد است که متاسفانه افرادی برای سود بیشتر بدون مجوز عمل می‌کنند. همیشه با وجود اهمیت صادرات زغال تولید کننده های محدودی باید این کار را انجام دهند و از درختان ارزشمند طبیعت برای تولید زغال استفاده کنند وگرنه آسیب جدی به محیط زیست وارد می‌شود. معمولا قیمت زغال صادراتی در بازار داخلی بیشتر از زغال های معمولی است و این بیشتر به دلیل مرغوبیت بالای آنها است اما تیم فروش ما شرایطی را برای شما خریداران ارجمند فراهم کرده اند که شما با خرید مستقیم زغال صادراتی با کیفیت بالا از ما هزینه کمتری نسبت به سطح بازار متقبل شوید و همینطور کیفیت زغالی که خریداری می‌کنید تضمین شده و مطمئن باشد.

صادر کنندگان زغال بسته بندی به عراق

صادر کنندگان زغال بسته بندی به عراق عراق یکی از کشورهای دریافت کننده ی زغال کبابی از ایران می باشد، که اتفاقا یکی از مهم ترین مناطق برای صادرات ایران محسوب می شود. عراق یک کشور جنگ زده است و طبیعی است که بازار آن متقاضی تمامی محصولات صادراتی ایران به بهترین نحو ممکن خواهد بود. روابط دوستانه ی بین ایران و عراق و مرز مشترکی که بین این دو کشور وجود دارد، بهترین زمینه را برای صادرات انواع محصولات ایران از حمله صادرات زغال به عراق فراهم آورده است. گفتیم که کشورهای عربی یکی از بهترین متقاضیان زغال ایرانی هستند که عراق هم یکی از همین کشوراست. اتفاقا صادرات زغال به عراق بسیار سود بالایی دارد. دلیل آن هم این است که صادرات به این کشور از طریق مرزهای زمینی به راحتی امکان پذیر بوده و مسافت کم بین ایران و عراق، هزینه های زیادی را برای صادرات زغال به عراق و هر محصول دیگر، خواستار نیست. علاوه بر این بسیاری از افراد از کشور عراق، سالانه به دلایل مختلف زیارتی و سیاحتی، وارد ایران می شوند و همین افراد، گزینه های خوبی برای مشتریان صادرات زغال به عراق می باشند. از این رو هزینه های اضافی حمل و نقل و یا هزینه های زیاد برای بازاریابی به جهت یافت مشتریان در عراق با ذکر این مواردی که نام بردیم کاملا منتفی خواهد شد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما