فروش عمده زغال فشرده مرغوب در کرج

فروش زغال فشرده کرج

زغال یا ذغال محصولی سوختنی است که در زندگی انسان نقش بزرگی داشته. یکی از انواع جدید زغال، زغال صنعتی (فشرده) یا زغال چینی از پر مصرف ترین زغال های صنعتی است که از خاک اره یا خرده های چوب و سایر مواد اولیه تولید وساخته می گرددد. از آنجایی که خط تولید زغال فشرده در کرج و سایر شهرها از ضایعات مواد دور ریز ( مانند خاک اره،پوست گردو یا بادام) ساخته می شود دارای سود دهی خیلی بالایی می باشد. همجنین این صنعت یکی از مشاغل بدیع و پُر درآمد محسوب می شود. شرکت هات ذغال با بکارگیری به روزترین تکنولوژی های روز در دنیا اقدام به ایجاد کردن خط تولید زغال فشرده کرده اند.

فروش عمده زغال فشرده مرغوب در کرج

نحوه تولید انواع زغال فشرده صنعتی در ایران

نحوه تولید انواع زغال فشرده صنعتی در ایران شرکت ها ابتدا باید مواد اولیه خود را از منابع معتبری و با کیفیت خوب تهیه کنند. اصلی ترین این مواد همانگونه که گفتیم خاک اره است. در شروع مراحل کار، پوست گردو با دستگاه آسیاب خرد می شود. خاک اره، پوست گردو و خاک زغال هر یک بدون مواد زائد و اضافی شوند تا کیفیت زغال عالی باشد. به این ترتیب هر کدام از مواد درون دستگاه سرند می روند، که مواد را الک و مخلوطی یکدست و بدون هیج مواد اضافی و درشت به دست می دهد.

از طرفی خاک اره ای که تهیه کرده اند هم باید بدون رطوبت شود، که به این علت وارد دستگاه خشک کن می شود و رطوبت آن به مقدار لازم گرفته می شود. با خروج خاک اره از خشک کن، همه ی مواد با هم ترکیب می شوند. پس از آن، نوبت اصلی ترین ترین مرحله فشرده سازی مواد می رسد. برای این کار دستگاه اکسترودر تولید شده است، که مواد را به هم فشرده و به شکل قالب به بیرون می دهد. این قالب ها که بریکت زغال نام دارند، در اصل زغال فشرده خام هستند که به عنوان سوخت مورد استفاده قرار بگیرند.

برای تولید این مدل زغال، از دو روش استفاده می شود. روش اول با به کار بردن زغال چوب خرد شده که اول آن را به شکل گَرد یا خاک درآورده اند و این گرد را با چسب همراه با مواد دیگر افزودنی‌ مخلوط می کنند و بعد این مخلوط را به اشکال مختلف اکثرا به شکل چهارگوش قالب گیری می‌کنند و پس از این مرحله، در محیط فشار بالا و گرما قرار می دهند. روش دیگری این است که در تولید زغال فشرده تنها از ضایعات چوبی خصوصا خاک اره مصرف می شود یعنی در ماده ی اولیه در خاک اره نباید از چوبی غیر طبیعی مثل نئوپان یا ام دی اف استفاده شود. از دیگر موادی که برای تهیه فرمول زغال با خاک اره مصرف می شود، پوست گردو بادام یا پسته ، و خاک زغال است که به مقداری کمتر در فرمول زغال فشرده استفاده می شوند.

نکاتی مهم برای خرید زغال فشرده

در خرید زغال به نکته هایی دقت کنید که بایستی در خریدن انواع زغال تکی و عمده رعایت شوند. نکته ی اول اینکه زغال مرغوب می بایست با سرعت زیادی به اصطلاح سرخ شود و از خود گرمای زیادی را پخش کند. این سرعت در آتش گرفتن . سرخ شدن باید به اندازه ای باشد که زغال کمتر از بیست دقیقه گر گرفته و قرمز شود. از آنجایی که اگر قلیان دود کند فرد مصرف کننده سردرد می گیرد زغال مصرفی باید به هیچ وجه از خود دود و جرقه تولید نکند. مقدار خاکستر زغال هم از نشانه های مرغوب بودن آن است که هرچه کم باشد زغال مرغوب تر است.

زغال فشرده عمده از بهترین کیفیت ممکن در بازار برخوردار است هم چنین این محصول ایرانی از بهترین کیفیت برخوردار هستند. این نوع محصول پر کاربرد در صادرات به کشور های آسیایی و اروپایی صورت گرفته است که از اهمیت ویژه ای به فروش می رسند. مقایسه زغال فشرده با سایر نمونه ها زغال های فشرده نقش بسیار مهمی را ایفا می کنند به گونه ای که از بهترین کیفیت برخوردار هستند.

این نوع محصول از انواع مختلفی برخوردار هستند و می توانند مصارف زیادی را داشته باشند که همین راز موفقیت این محصول ایران است. کیفیت زیاد بسیاری این نوع محصول به خود دارا می باشند که مهم ترین آن را می توان مواد اولیه این نوع محصول دانست. خرید این محصولات مهم بیش تر به صورت مستقیم می باشد. نکات بسیاری در خرید زغال فشرده وجود دارد که خریداران باید به این نکات توجه کنند که بتوانند بهترین زغال بازار را خرید نمایند. مهم ترین نکته در انتخاب این کالا در رنگ آن می باشد که بسیار در طعم آن هم مرتبط می باشد.

این نوع محصولات از تنوع خیلی بالا برخوردار اند و اصلی ترین مزیتی که دارد این است که این نوع محصول به اندازه و سایز های مختلف بوده، که برای تولیدکننده ها یک مزیت مثبت محسوب می شود. مشخصات بسیار بارزی این نوع محصول به خود اختصاص داده اند که در تنوع طلبی گوناگونی به فروش می رسد که این امر یک مزیت مثبت محسوب می شوند.

زغال فشرده درجه یک چه خصوصیاتی دارد

زغال فشرده درجه یک چه خصوصیاتی دارد از مزیت های زغال فشرده درجه یک می توان به مواردی اشاره کرد عدم آسیب به محیط زیست که برای ساخت ذغال فشرده درختی قطع نمی شود که خودش برگ برنده ای برای محیط زیست است. به علاوه فرآیند سوزاندن و کربن گیری زغال دی اکسید کربن درون چوب را در هوا آزاد می کند که از گاز های گلخانه ای مضری برای محیط زیست است، که این مطلب هم در ساخت زغال فشرده وجود ندارد. صرفه اقتصادی تولید زغال فشرده درجه یک هم خیلی بیشتر از زغال چوب است، چون اکنون قطع چوب خیلی از درخت ها ممنوع است و پیگیرد قانونی همراه دارد، بنابراین هزینه بالایی راهم شامل می شود، اما برای ساختن ذغال فشرده چینی ، از مواد بازیافتی صنعت چوب مصرف می شود که قیمت ارزانی دارد و به راحتی پیدا می شود. هم ممنوعیت قانونی ندارد و هم هزینه کمتری دارد. زغال فشرده درجه یک که کیفیت خوبی داشته باشد، حرارت زیادی دارد، و برای قلیان مناسب است. به علت استفاده از پوست گردو، ماندگاری زیاد دارد که خود به صرفه بودن مصرف آن را بیشتر می کند. در مورد زغال فشرده ای که در کوره های سنتی روند کربن گیری آن انجام شده باشد و کیفیت خوب داشته باشد، به هیچ عنوان بو و گاز و سردرد ایجاد نمیکند. از آنجایی که زغال فشرده شکلی قالبی دارد، بسته بندی آن خیلی بهتر انجام می شود، و برای استفاده هم آسان تر است و به خوبی در سری قلیان یا منقل کباب ها قرار میگیرد.

راهکارهای افزایش درآمد حاصل از صادرات زغال فشرده

افزایش درآمد صادرات در تولید زغال به عواملی بستگی دارد. نخستین عاملی که باعث استقبال مشتریان خارجی و در نتیجه آن افزایش درآمد صادرات زغال می شود، افزایش کیفیت زغال های ساخته شده است. با بالا رفتن کیفیت زغال در تولیدی ها، رضایت مشتری ها را کسب می کنند و نهایتا فروش بیشتر و درآمد بیشتر را خواهید داشت. در واقع این بدیهی است که محصول خوب، فروش خوب هم خواهد داشت. اولین عامل مهم برای زیاد شدن درآمد با بالا بردن کیفیت زغال تولید شده، مواد اولیه ساخت زغال فشرده است.

برای تولید زغال فشرده معمولا از خاک اره و پوست گردو و یا بادام مصرف می شود. خاک اره چوب های درخت بلوط، گردو و سپیدار و لیمو از بهترین خاک اره ها هستند. استفاده از خاک اره خوب و مرغوب در تولید زغال با کیفیت تر موثر است. چگونگی افزایش درآمدها در تولید زغال به کیفیت زغال تولیدی و صادرات آن به کشورهای همسایه ایران باز می گردد. برای آغاز به تولید زغال فشرده به کسب مجوز فعالیت زغال فشرده احتیاج است. بعد از آن باید دست یابی به مواد اولیه تولید زغال مطرح است. بازار فروش زغال فشرده ارزان و دسترسی خاک اره و سایر مواد برای تولید زغال باعث مساعد شدن صادرات است.

دستگاه ها و مواد اولیه تولید زغال همه در کشور به راحتی قابل تهیه هستند، قیمت مناسبی هم دارند و هم وابسته به هیچ ارز خارجی نیستند که خود مزیت بزرگی برای تولیدکننده است. راه اندازی کارگاه زغال فشرده موجب اشتغال زایی نیز می شود ، چرا که افرادی در کارگاه مشغول به کار می شوند. علاوه بر بازار خوب داخلی کشور و مصرف زیاد در کشور، بخش زیادی از زغال فشرده تولیدی به کشورهای همسایه صادر می شود، که موجب سودآوری بسیاری برای تولیدکنندگان است.

یکی از کسب و کارهای پرسود در صنعت، تولید و صادرات زغال فشرده میباشد. این محصول معمولا به دو صورت بسته بندی و فله صادر میشود. زغال تولید شده برای پخت و پز، قلیان، سوخت و ساخت مداد های کرتاکالر کاربرد دارد. موفقیت در زمینه صادرات زغال فشرده منوط به کیفیت کالای تولیدی و مطابق استاندارد ها ، کیفیت بسته بندی، پشتیبانی قوی کالا و قیمت مناسب آن میباشد. با توجه به پتانسیل جمعیتی زیاد کشور و وجود مواد اولیه لازم و ارزان برای تولید زغال، فعالیت در این حوزه مقرون به صرفه خواهد بود. اما برای توسعه کار و درآمد زایی بیشتر از صادرات زغال برنامه ی خوبی برای رشد و گسترش فعالیت اقتصادی باید داشت

امروزه کشور ما صادر کننده ی انواع زغال به تمام کشورهای حوزه ی خلیج فارس، آذربایجان، ترکیه، پاکستان، عراق، افغانستان و بعضی کشورهای اروپایی میباشد. داشتن جمعیت و بازار مصرف بالا و مرز مشترک با اکثر کشورهای گفته شده از مزایای بزرگ صادرات به این کشورها است.

قیمت خرید زغال فشرده اعلا در همدان

قیمت خرید زغال فشرده اعلا در همدان این محصول به شکل فروش ویژه به خریداران عرضه می شود. زغال فشرده اعلا همدان عمده با بهترین کیفیت ممکن در بازار عرضه می شود. هم چنین این محصولا ایرانی از بهترین کیفیت برخوردار هستند زیرا برای تولیدکنندگان نظر و انتقاد مشتریان بسیار مهم می باشد.

خدمات این شهر تولید زغال فشرده به شکل عمده و با کیفیتی خیلی ممتاز می باشد. به علت استفاده از مواد اولیۀ مرغوب و عدم وجود هر گونه مواد شیمیایی در داخل مواد اولیه، زغال تولیدی از ویژگی های زیادی از جمله دوام بالا و حرارت زیاد برخوردار است. همچنین این شهر گزینه ارسال زغال به صورت عمده به تمامی کشور را برای آسانی شما مصرف کنندگان در نظر گرفته است.

گردو موجود در همدان باعث رونق فروش زغال شده است و کاربرد زیادی هم در صنعت دارد . از مغز و پوست رنگی سبز و پوست چوبی این میوه استفاده های زیادی می شود. تولید کنندگان زغال فشرده از پوست سخت این میوه، جهت تولید زغال فشرده بسیار بهره می برند و سود فراوانی هم نصیب آنها می شود. تولید گردو مخصوصا در استان همدان رواج خوبی دارد ، و از بزرگترین تولید کننده های گردو در کشور است . ازجمله شهر تویسرکان که به داشتن گردویی مرغوب معروف است . بنابراین می توان پوست گردو را به راحتی در این استان تهیه کرد و برای تولید زغال از آن بهره برد رکورد فروش زغال رویال مخصوص را میتوان به این شهر داد و قیمت آن هم بسیار مناسب تر از سایر مناطق است.

تامین کنندگان زغال فشرده ممتاز در کرج

خاک اره از مواد اولیه درساخت ذغال فشرده است که درشهر کرج به وفور یافت می شود. دلیل آن وجود منابع طبیعی مثل جنگل ها می باشد. این نکته یکی از فاکتورهای مهم در تولید زغال مرغوب استفاده از خاک اره ی مرغوب می باشد.

زغال ممتاز کرج با بهترین کیفیت و بدون دود، بدون گاز، با حرارت و ماندگاری بسیار بال تولید می گردد این نوع زغال تولیدی کرج از سالم ترین و مفید ترین گونه های تولید ذغال است که کیفیت مصرف سلامت مصرف کننده را همراه خود دارد ، از این نوع زغال میتوان در مصارف خانگی و صنعتی و کاربرد در قهوه خانه ها و سایر موارد استفاده کرد. وجود درختان زیاد باعث رواج تولید زغال در کرج و وجود تولیدکنندگان زیاد این محصول شده است.

مرکز توزیع زغال فشرده با کیفیت در کرج

مرکز توزیع زغال فشرده با کیفیت در کرج خرید این نوع زغال ها بیشتر به شکل فله ای می باشد که تاثیر مهم را ایفا می کنند. قیمت خرید زغال به عوامل بسیاری بستگی دارد. توزیع این مدل زغال فشرده می تواند بسیار موثر باشد چون می توان بهترین محصول موجود را خریداری نمود. قیمت جدید ترین زغال با نوسان های شدیدی همراه می باشد. ارائه کنندگان این مدل محصول زغال فشرده در بازار های داخلی به شکل عمده می باشد.

عرضه کننده این مدل محصول در کشور در حال افرایش هستند چون از بهترین کیفیت ممکن برخوردار هستند. تولید کنندگان زیادی این نوع محصول با کیفیت را در بازار عرضه می کنند زیرا این نوع شغل از سود زیادی برخوردار می باشد. در ضمن این نوع محصول را باید از مراکز توزیع و نمایندگی های معتبر آن خریداری کرد. خرید این نوع محصول بیش تر در همدان و تهران و کرج به صورت مستقیم و عمده می باشد. عرضه کننده های این محصولات برای آن ها تنها رضایت خریداران می باشد. این مرکز جز بهترین مراکز کرج می باشد و با قیمت مناسب میتوان تهیه کرد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما