فروش عمده زغال پرسی به صورت اینترنتی

خرید و فروش زغال پرسی در مراکز فروش معتبر با اطمینان خاطر از قیمت انواع مختلف انجام می شود به طوری که سبب صرفه جویی در مخارج مصرف کنندگان این کالا می گردد. فروش عمده زغال پرسی به صورت اینترنتی به دو صورت فله ایی و بسته بندی شده نیز در دسترس خریداران قرار می گیرد. در زمان خریدهای عمده، انواع زغال های پرسی فله ایی انتخاب های بهتری هستند زیرا از قیمت تمام شده بسیار کم تری برخوردار می باشند.

فروش عمده زغال پرسی به صورت اینترنتی

عواملی که بر کیفیت زغال پرسی تاثیر دارد

عواملی که بر کیفیت زغال پرسی تاثیر دارد ویژگی های فیزیکی مواد خام اولیه ، میزان رطوبت و خاکستر تولید شده در دستگاه تولید زغال، سه عامل مهم و تاثیرگزار بر مرغوبیت انواع زغال قالبی می باشد به طوری که میزان رطوبت باید در کمترین حالت باشد چون اگر رطوبت زغال زیاد باشد برای خشک شدن زغال انرژی بیشتری مصرف شده و هم چنین خرد و آسیاب کردن سخت تر می شود. مواد خام استفاده شده زمانی که استحکام و دوام بالایی دارند نگهداری از آن ها در انبار راحت تر و بوده و نتیجه نهایی محصولی با کیفیت خواهد بود. در خط تولید زغال فشرده می توان از ضایعات چوب و محصولات کشاورزی چون سبوس برنج ، پوست بادام زمینی و تفاله نیشکر استفاده کرد.

زغال های پرسی زمانی مقبولیت دارند که بدون بو ، جرقه و دود باشد سریع داغ شده و دیر خاموش شوند هنگام گرم شدن حرارت کافی تولید کرده و در زمان گرم شدن شکسته و پودر نشده خاکستر اضافی تولید ننمایند.

دسته بندی انواع زغال پرسی بر اساس قیمت

دسته بندی انواع زغال پرسی بر اساس قیمت برای قیمت گذاری انواع زغال به عوامل مختلفی توجه می شود اما مهم ترین عامل درجه کیفیت محصول است. هر چه زغال های پرسی از میزان حرارت بالاتری برخوردار باشند و بتوان برای مدت زمان طولانی تری از آن ها استفاده نمود، با کیفیت تر بوده و قیمت بالاتری دارند. انواع مختلفی زغال وجود دارند از جمله زغال کبابی تا زغال لیمو، بلوط، پسته، سیب، انجیر که در مکان‌های مختلف کشور بسته به نوع شرایط آب و هوایی و نوع چوب‌های آن منطقه در انواع مختلف تولید می شود.

دسته بندی انواع زغال بر اساس قیمت سه گروه بوده و مربوط به مواد خام اولیه و نحوه تولید محصول می باشد.

زغال سنتی یا زغال چوب که همان به زغال مشهور می باشد و با توجه به جنس و نوع چوبی که استفاده می شود به زیر شاخه های زغال کبابی و زغال قلیان دسته بندی می شود. برای تولید این نوع زغال ها فقط نیاز به کوره ی زغال پزی هست که در دو نوع صنعتی و سنتی ساخته می شود.

زغال فشرده یا زغال چینی به این دلیل زغال چینی نامیده شده است که اولین بار از کشور چین وارد ایران شده است. مواد اولیه جهت تولید آن شامل خاک اره، پوست گردو و خاک زغال می باشد. تولید زغال فشرده در چین از خاک اره چوب بامبو می باشد اما به دلیل نبودن این چوب در کشورمان اغلب تولید این محصول از خاک اره چوب های جنگلی و پوست گردو بصورت ترکیبی می باشد. برای تولید زغال فشرده علاوه بر کوره های صنعتی و سنتی به دستگاه های آسیاب، سرند، سیستم خشک کن، اکسترودر نیز نیاز می باشد. در تولید این محصول در مرحله ی اول پوست گردو و خاک زغال توسط آسیاب خرد شده سپس با نسبت 70% خاک اره و مابقی پوست گردو و خاک زغال با هم ترکیب می شوند در مرحله بعد باید این ترکیب از سیستم خشک کن عبور داده شود تا رطوبت گیری شوند بعد از این مراحل توسط دستگاه اکسترودر عمل فشرده سازی صورت می گیرد که خاک اره بصورت شمش تبدیل شده که بسیار مستحکم و قوی است و به این شمش اصطلاحا بریکت گفته می شود و در مرحله آخر این بریکت ها درون کوره قرار گرفته و تبدیل به زغال می شوند.

زغال قالبی نوع دیگری است که مواد اولیه برای تولید آن تقریبا 90% خاک زغال و5% آب و 5% نشاسته یا سمغ عربی استفادهمی باشد. آسیاب، میکثر، اکسترودر و خشک کن دستگاه های مورد نیاز برای تولید این محصول می باشند. خاک زغال که توسط آسیاب کاملا خرد شده درون میکثر با آب و نشاسته مخلوط می شود و سپس توسط اکسترودر تبدیل به شمش های خمیری می شود که دارای رطوبت هست که باید توسط خشک کن رطوبت گیری شود.

مزیت های قابل توجه زغال پرسی

مزیت های قابل توجه زغال پرسی زغال که یکی از مواد مصرفی ما ایرانی ها بوده به عنوان بخش جدایی ناپذیری به صورت بسته ای و فله ای برای کشیدن قلیان، درست کردن کباب و چایی اتیشی مورد مصرف قرار گرفته حتی پخت غذا با زغال طعم مانند طعم صحرا به غذا می بخشد که باعث خوشمزه تر شدن غذا می شود. علاوه بر مصارف داخلی زغال یکی از کالاهای مجاز صادراتی نیز می باشد که به چند کشور دنیا صادر شده و منافع اقتصادی و سیاسی بسیار زیادی را به دنبال دارد.

زغال پرسی نسبت به حرارت و گرمايي که مي دهد جاي کمتري را مي گيرد و حجم مشخصي از آن به مدت زيادي مي سوزد. حرارت آن خيلي هدر نرفته و حرارتي ملايم و يکنواخت ایجاد می کند علاوه بر این ارزانتر و چون دوام گرمایی بیشتری دارد کنترل دمای آن آسان تر می باشد و به دلیل یک شکل و یک اندازه بودن قالب ها، چیدن آنها در کنار هم راحت تر می باشد و با توجه به سبک بودن حمل آن راحت تر بوده و به راحتی نیازهای شخصی را برطرف می کند.

زغال مرکبات یکی از بهترین و مرغوب ترین نوع زغال ها می باشد و بسیار پرکاربرد است و از چوب درختان میوه های نارنگی، پرتقال، لیمو و سایر مرکبات تولید می شود که شکنندگی کمتری داشته و بسیار مناسب بوده و به دلیل ایتحکام و مقاومت از کیفیت بالاتری برخوردار است به همین دلیل بسیار پرطرفدار بوده و فروش و تقاضای آن بالا می باشد.

خرید بدون واسطه زغال پرسی با تخفیف ویژه

خرید بدون واسطه زغال پرسی با تخفیف ویژه زغال پرسی بر اساس نیاز بازار تولید می شود تا مشکلات فعلی زغال چوب مانند کمبود و قیمت بالای آن را جبران کند. تولیدکننده های بیشتری امروزه به امر تولید زغال پرداخته اند و کارخانه های تولیدی این نمونه را به صورت عمده یا در بسته بندی های متنوع به بازار شهر های مختلف در کشور ارسال می کنند. امکان مراجعه مستقیم به شرکت های تولید کننده فراهم شده و مردم می توانند اجناس مورد نیاز خود را مستقیما و بدون واسطه تهیه وخریداری نمایند. برای افزایش انگیزه شرکت های تولیدی، هر ساله برترین تولید کننده های ایرانی توسط اصناف مشخص شده و به همگان معرفی می شوند. این امر سبب شده است تا شرکت های تولیدی با کیفیت ترین محصولات را به بازار عرضه نموده و خدمات مشاوره نیز در اختیار مصرف کنندگان قرار دهند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما