فروش مستقیم زغال لیمو در شهر گرگان به صورت عمده

پخش زغال لیمو گرگان به صورت مستقیم از تولید کننده های زغال به سراسر کشور ارسال می شود. زغال ماده ای شکننده و سیاه رنگ است که برای تولید آتش به کار می رود و نوعی کربن خالص است. زغال لیمو به نوعی از این تولیدات گفته می شود که از سوزاندن چوب درختانی مانند لیمو شیرین به دست می آیند. نوع آتش و سوختن این زغال آرام است و نوعی زغال با دوام به شمار می رود. زغال چوب مصارف متعددی دارد که تولید ماسک ضد گاز، مواد دارویی و صنایع هنری از جمله برخی موارد مصرف و کاربرد آن را نشان می دهد.

فروش مستقیم زغال لیمو در شهر گرگان به صورت عمده

معرفی مدل های مختلف زغال لیمو درباری

معرفی مدل های مختلف زغال لیمو درباری زغال لیمو شیرین درباری یک نوع عالی زغال چوب براق و سیاه است که بدون شکاف بوده و هنگامی که شکسته می شود، صدای خاصی از آن ایجاد می‌شود‌. درساخت و تولید این زغال، فشار حرارت بالایی برای بالا بردن کیفیت زغال لیمو نیاز می باشد که این فرآیند به عملکرد کوره و قدرت آن بستگی دارد تا بتواند در طولانی مدت هم بازده خوب و مناسبی داشته باشد.

شناخت خصوصیات بهترین زغال لیمو مجلسی در بازار

شناخت خصوصیات بهترین زغال لیمو مجلسی در بازار نحوه تولید زغال و بکار گیری آن به عنوان سوخت، سلامت انسان ها را تهدید می کند. زیرا استخراج و سپس فرآوری و تولید آن موجب آلودگی آب ها و هوای محیط می شود. همچنین کارخانه هایی که منبع سوخت آن ها زغال است باعث انتشار دی اکسید گوگرد، اکسیدهای نیتروژن، فلزات و ذرات سنگینی می شوند که تاثیر منفی بر سلامت انسان ها دارند.

زغال سنگ نشر دهنده کلیدی دی اکسید گوگرد می باشد و باعث ایجاد ذرات PM2.5 می شود که خطرناک ترین حالت آلودگی هوا به حساب می آید. در نتیجه انتشار دود زغال موجب بیماری هایی همچون سرطان ریه، انسداد شریانی، مسمومیت با جیوه، آریتمی های قلبی، نارسایی احتقانی قلب، حملات قلبی، انسداد شریان ها، کاهش هوش، سکته مغزی و آسم می شود.

تقریباََ ده درصد زغال سنگ خاکستر می باشد که برای تمام موجودات زنده به ویژه انسان مضر و خطرناک است. زیرا مواد تشکیل دهنده خاکستر شامل توریوم، اورانیوم و رادیواکتیو می باشد. بنابراین کسانی که در نزدیکی کارخانه ها زندگی می کنند از سموم محیطی و تشعشعات حاصل از آن در امان نخواهند بود.

ذغال لیمو یک نوع عالی زغال چوب براق و سیاه است که بدون شکاف بوده و هنگامی که شکسته می شود، صدای خاصی از آن ایجاد می‌شود‌. درساخت و تولید این زغال، فشار حرارت بالایی برای بالا بردن کیفیت زغال لیمو نیاز می باشد که این فرآیند به عملکرد کوره و قدرت آن بستگی دارد تا بتواند در طولانی مدت هم بازده خوب و مناسبی داشته باشد. لازم به ذکر است که اگر این زغال شکسته و خرد شود، به دلیل حساس بودن مشتری، در بازار با کاهش قیمت مواجه است.

زغال لیمو چیست؟

زغال باکیفیت تهیه شده از چوب مرکباتی چون: لیمو، نارنج و پرتقال را زغال لیمو می‌نامند. استفاده از چوب درخت بلوط، درخت انجیر، درخت لیمو و مرکبات در تهیه ی زغال مرغوب رایج میباشد. زغال تهیه شده از چوب مرکبات، براق، فاقد دود و بو و بدون خاکستر است.

ویژگی های زغال لیمو مرغوب:

زغال مرغوب با روش تولید اصولی و استفاده از چوب باکیفیت تهیه می شود. چوب بدون ترک، سفت و خشک برای تولید زغال مناسب میباشد. زغال لیموی باکیفیت از ویژگی های ذیل برخوردار می باشد.

 • رنگ براق و مشکی
 • بدون خاکستر و یکدست
 • هنگام شکستن صدای خشک و فلزی دارد.
 • حرارت را به مدت طولانی حفظ میکند.
 • شعله ی گرم و پر حرارت دارد.
 • حداقل بو و دود را تولید میکند.
 • سردرد و سرگیجه ایجاد نمیکند.
 • دارای بیشترین مقدار کربن میباشد.
 • بدون جرقه و صدا
 • فاقد گازهای سمی
 • بادوام و مقاوم

موارد استفاده از زغال لیمو:

آیا از موارد استفاده از زغال لیمو اطلاعی دارید؟ استفاده از زغال، مخصوصاََ نوع تهیه شده از لیمو، به دلیل بوی طبیعی و قیمت مناسب، رایج می باشد. زغال نسبت به آتش دود، بو و خاکستر کمتری تولید کرده، و درنتیجه کاربردی تر میباشد.

 • کبابی کردن مواد غذایی مثل؛ مرغ، گوشت، ماهی، گوجه، بادمجان و…
 • قلیان
 • روشن کردن شومینه و تولید گرما
 • استفاده در کرسی های سنتی
 • دود کردن اسپند‌
 • تهیه ی چای آتشی

زغال لیمو سکه ای:

در سال‌های اخیر، جهت جلوگیری از قطع درختان و تهیه زغال با اشکال متفاوت، طراحی و تولید زغال فشرده و بریکت آغاز شده است. زغال لیمویی فشرده، به عنوان بهترین زغال پرسی شناخته می‌شود. مواد اولیه زغال پرسی‌؛ خاک اره، خاک زغال و پوست گردو و پسته می باشد. درجه ی کیفیت این زغال به کیفیت متریال اولیه بستگی دارد. در تولید زغال لیمو سکه ای، از خاک اره ی چوب لیمو، خاک زغال چوب مرکبات و پوست گردو بهره می‌گیرند. متریال اولیه را گرم کرده و توسط دستگاه اکسترودر، فشرده کرده سپس حرارت می‌دهند. در نهایت زغال خام را از دستگاه اکسترودر خارج کرده و در کوره می ریزند تا به مرحله پخته و آماده سازی برسد. سپس طی یک پروسه فشرده سازی و قالب زنی، زغال را در طرح ها و اشکال مختلفی مثل : میله ای، شمشی، سکه ای و دایره ای به حالت پرس در می آورند. زغال سکه ای به عنوان زغال مخصوص قلیان شناخته می‌شود. این زغال مرغوب، فاقد بو و دود می باشد.

عواملی که بر کیفیت زغال لیمو بلوط تاثیر دارد

عواملی که بر کیفیت زغال لیمو بلوط تاثیر دارد درختان و چوب آنها، همیشه به عنوان منابع مهم تهیه و تامین انرژی برای انسان مورد توجه بوده است. از موقعی که آدمی آتش را شناخت تا هم اکنون که انرژی های دیگری را شناخته و به آن دسترسی پیدا کرده، نیازمند چوب بوده و هست. زغال، ماده ای است شکننده و سبک و به رنگ سیاه‌، باقی‌ مانده از نیم‌ سوز شدن اندام‌ گیاهی (چوب) و جانوری که بیشتر بخش های آن به کربن تبدیل شده باشد. دلیل اینکه از سوزاندن یا داغ کردن چوب، زغال بدست می آید این است که چوب یا اندام گیاهی بر اثر انرژی گرمایی یا حرارت، آب درون بافت ها و گاز موجود در خود را از دست داده و فقط بخش جامدی از خود بر جای می گذارد. لازم به ذکر است از انواع زغال می توان زغال بلوط برای قلیان را نام برد که مصارف زیادی دارد.

شرکت پخش زغال لیمو در گرگان با تخفیف استثنائی

شرکت پخش زغال لیمو در گرگان با تخفیف استثنائی شرکت زغال ما تولید کننده انواع زغال در شهرک صنعتی است. و همچنین آمادگی تامین ذغال با کیفیت و بسته بندی لوکس صادراتی را به کلیه عمده فروشان بنکداران و شرکتهای پخش و صادرکنندگان محترم دارد. جهت دریافت قیمت عمده زغال با ما در ارتباط باشید. و برای خرید ذغال لیمو مرغوب به سایت ما مراجعه نمایید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما