فروش ویژه زغال فله درجه یک به قیمت عمده

زغال فله عمده را می توان به شکل آنلاین از فروشگاه های اینترنتی معتبر خریداری کرد و از قیمت ویژه آن بهره مند شد. زغال در بسته بندی ساده به بازار عرضه می شود و مهمترین نکته در این باره، نفوذناپذیر بودن بسته در برابر آب و رطوبت است. کشورهای زیادی به کار تولید زغال در سطح بازارهای جهانی مشغول هستند. ایران هم در سال های اخیر به جمع کشورهای صادر کننده زغال پیوسته و این ماده سوختی را به مقاصد مختلفی، ارسال می کند.

فروش ویژه زغال فله درجه یک به قیمت عمده

دانستنی هایی در مورد انواع زغال

دانستنی هایی در مورد انواع زغال کمتر کسی است که هنگام برپا کردن منقل کباب پزی، درست کردن چای آتیشی و یا رفتن به پیک نیک، از نوعی زغال برای کباب کردن گوشت، برپا کردن آتش و امثال آن، استفاده نکرده باشد. زغال نزد ایرانیان جایگاه ویژه ای دارد، زیرا در موارد گوناگونی آن را به کار می برند که یکی از موارد مصرف متداول زغال، استفاده در قلیان می باشد.

زغال یکی از مواد سوختنی پرکاربرد برای طبخ غذا می باشد که به آن طعم خوشمزه تر و عطری کاملا صحرایی می بخشد. برای تولید زغال، از چوب های سخت بیشتر از چوب های نرم استفاده می شود. زغال های به دست آمده از درختانی مانند انواع مرکبات، بلوط و … در مدت طولانی تری سوخته و حرارت یکنواخت و بالایی تولید می کنند.

درختان پهن برگ، گزینه مناسبی برای تولید زغال هستند، حال آنکه چوب درختانی با برگ های سوزنی، به دلیل عمر کوتاه شعله، مناسب برای تولید زغال، نیستند. انواع مختلفی از زغال در بازار وجود دارد که زغال لیمو، زغال فشرده، زغال چینی، زغال قالبی، زغال بامبو، زغال نارگیل، زغال سکه ای و … برخی از متداول ترین این محصول هستند.

به طور کلی هر زغالی که مستقیما از چوب درختان تولید شده باشد را “زغال سنتی” و زغال های چینی را “فشرده” می نامند. برای تولید زغال های فشرده، قالبی و سکه ای، نیازی به قطع درختان و استفاده از چوب آنها نیست. در این موارد، از ترکیب خاک اره، خاک زغال و پوست گردو استفاده می شود.

معایب ارائه زغال بصورت فله

معایب ارائه زغال بصورت فله آنچه بیش از همه کیفیت زغال را تعیین می کند، شکل کامل و خرد نشده آن است. معمولا قرار دادن زغال در بسته بندی ساده هم می تواند تا حد زیادی از شکستن و خرد شدن زغال، جلوگیری کند. در فروش فله ای زغال، به دلیل حذف هزینه های بسته بندی، محصول با قیمت ارزانتری به دست مشتری خواهد رسید. اما این نوع از فروش، دارای معایبی هم می باشد.

در معرض آسیب بودن زغال، مهمترین عیب فروش آن به شکل فله ای است. اگر زغال ها دچار رطوبت زدگی شوند، کیفیت اولیه خود را از دست داده و قدرت آتش زنی نخواهند داشت. از سوی دیگر، زغال هایی با رنگ سیاه براق و اندازه های درشت، مشتریان بیشتری داشته و دارای درجه کیفی بالاتری هستند. بنا به همین دلایل، بهتر است زغال داخل بسته بندی های استاندارد قرار بگیرد تا دچار افت کیفیت نشود.

از دیگر معایب ارائه زغال به صورت فله، می توان به دشواری در حمل و نقل، کثیف شدن محل انبارسازی و یا وسیله نقلیه ای که زغال در آن قرار داده می شود، اشاره کرد.

مرکز پخش زغال فله درجه یک در تهران

مرکز پخش زغال فله درجه یک در تهران مرکز پخش زغال فله درجه یک در تهران، انواع مختلفی از این محصول را با بهترین کیفیت و قیمتی ارزان در اختیار دارد که از تولیدکنندگان برتر کشور خریداری شده و به شکل مستقیم در دسترس مشتریان قرار می گیرد. با خرید بدون واسطه از مرکز پخش زغال، می توان از دخالت واسطه ها در مسیر معامله و قیمت گذاری کاذب محصول، جلوگیری کرد.

فروش ویژه زغال فله درجه یک به قیمت عمده، به سود مشتری است و در هزینه نهایی، صرفه جویی خوبی به عمل می آورد. مشتریان عمده می توانند از تخفیفات ویژه ای بهره مند شده و زغال را با قیمت ارزانتری در مقایسه با سفارشات خرد، دریافت کنند. امروزه استفاده از شیوه های خرید آنلاین، در میان مشتریان رواج بیشتری یافته و زغال در مدت زمان کوتاهی به آدرس خریدار، ارسال خواهد شد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما