قیمت استثنایی زغال فشرده فابر کاستل صادراتی در مشهد

فابر کاستل از برند های معروف زغال فشرده صادراتی است که در مشهد با قیمت استثنایی و بسته بندی فوق العاده عالی به خریداران عرضه می‌شود و مشتریانی که در جستجوی بهترین زغال هستند از طریق فروشنده زغال فشرده فابر کاستل صادرات این محصول را به دست خواهند آورد و در قیمت فروش این محصول را به صورت مستقیم و بدون واسطه از فروشنده برنده دریافت خواهند کرد همچنین آن را به راحتی و در زمانی کم در هر نقطه کشور تحویل می گیرند.

قیمت استثنایی زغال فشرده فابر کاستل صادراتی در مشهد

ویژگی های زغال فشرده درجه یک

 ویژگی های زغال فشرده درجه یک زغال فشرده همان طور که از نام آن مشخص است حاصل فشرده کردن مواد تشکیل دهنده این محصول می باشد به طوری که خاک اره، خاک زغال و پوست گردو را با استفاده از چسب های مخصوصی تحت فشار به هم وصل می کنند.

هر چه فشردگی زغال بیشتر باشد کیفیت این محصول افزایش می یابد و درجه حرارت تولیدی از زغال بالاتر خواهد بود همچنین این محصول مدت زمان طولانی گرما را از خود به بیرون پخش می کند و امکان استفاده از حرارت آن برای پخت و پز و به صورت کاربردهای دیگر مانند آماده کردن کباب فراهم می شود.

این محصول ویژگی های منحصر به فرد دیگری نیز خواهد داشت که از جمله آنها عدم وجود بوی نامناسب و دود در آن است به این شکل که چنانچه اجزای تشکیل دهنده زغال با کیفیت باشند با سوختن زغال بوی بد از آن خارج نمی شود و این امتیاز خوبی برای این نوع زغال به شمار می رود.

یکی از ویژگی های دیگر این محصول استحکام زیاد آن است یعنی زغال در دستگاه تولید کننده به گونه ای ساخته شده که بافت فوق العاده محکمی داشته باشد و طی فرآیندهای تولید بسته بندی و جابجایی یا استفاده در باربکیو خرد نمی شود که همین مسئله کیفیت آن به طور کامل از نظر تولید گرما بسیار افزایش می دهد چون زغال های خرد شده سریع به خاکستر تبدیل می شوند و گرمای تولیدی از آنها نیز دوام زیادی نخواهد آورد.

نکته دیگری که به عنوان ویژگی های خاص نوع درجه یک زغال از آن یاد می شود این است که برای افزایش تولید حرارت از این زغال نیازی به باد زدن مرتب و مداوم آن نیست و به عبارتی زغال خودسوز است و به گونه ای طراحی شده که در بخش میانی آن حفره ای ها وجود دارد که دسترسی مرکز آن به اکسیژن را فراهم می کند که در نتیجه این مسئله زغال حرارت بیشتری از خود تولید خواهد کرد.

این محصول برخلاف زغال های چوب کم کیفیت هیچ نوع آتشی از خودت به اطراف پخش نمی‌کند که این هنگام تهیه کردن غذاهایی همچون کباب در باربکیو اهمیت بسیار زیادی دارد همچنین برای شعله ور کردن این زغال و آغاز تولید گرما از آن به مواد سوختنی از قبیل نفت نیاز نیست و این باعث می شود که زغال بوی نفتی نداشته باشد و بوی نامناسبی از آن تولید نشود.

معرفی انواع زغال تولید شده در ایران

زغال محصولی است که از چوب برای تولید گرما و حرارت به دست می‌آید و حجم کمی از آن مقدار زیادی از گرما را تولید می کند؛ این محصول با توجه به نوع مواد تشکیل دهنده آن به انواع بسیار مختلفی تقسیم می شود که در کشور ما با توجه به شرایط آب و هوایی هر منطقه نوع خاصی از آن وجود دارد.

در ایران اکثر زغال مصرفی به دو دسته زغال کبابی و زغال لیمو تقسیم می شود با این وجود انواع مختلف زغال نیز دیگر نیز وجود دارد که در زیر به آنها اشاره خواهد شد :

زغال کبابی : زغال کبابی از زغال بسیار پر استفاده در کشور است که اغلب برای آماده کردن کباب مورد استفاده قرار می گیرد؛ این زغال به صورت بسته بندی نایلونی در اثر فروشگاه ها و در حجم های کوچک وجود دارد و به دلیل جرقه نزدن و تولید گرمای زیاد استفاده بسیار زیادی در رستوران‌ها یا در فضای آزاد دارد و بهترین آن معمولاً سایز درشت داشته و زغال های ریز از کیفیت آن می کاهند.

زغال سنتی : این زغال که به زغال چوب نیز معروف است انواع بسیار مختلفی دارد و زغال کبابی و لیمو زیر مجموعه این محصول به شمار می روند همچنین این زغال از طریق کوره زغال پزی سنتی ساخته می شود و مستقیما از چوب درختان در تهیه آن استفاده می گردد که ویژگی های آن بر اساس نوع چوب متفاوت است مثلا زغال چوب بلوط آن دارای کیفیت فوق العاده است اما زغال درختانی همچون چنار کیفیت پایینی دارد.

زغال فشرده : این محصول به زغال چینی معروف است چون برای بار اول از کشور چین به ایران وارد شده و به این ترتیب از موادی چون پوست گردو، خاک زغال و به مقدار بیشتر خاک اره در ساختار آن مورد استفاده قرار می‌گیرد؛ این نوع زغال دارای ۷۰ درصد خاک اره است و بقیه آن را مواد دیگری تشکیل می دهد همچنین در تهیه آن از دستگاه اکسترودر استفاده می‌شود که دستگاهی برای فشرده سازی مواد تشکیل دهنده زغال است که انواع مختلف این محصول از قبیل زغال سکه‌ای یا شمش را تولید می کند.

زغال قالبی : این زغال حاصل فرآیند قالب گیری است و برای تولید آن از خاک زغال به اندازه ۹۰ درصد استفاده می شود و ۱۰ درصد بقیه آن را آب و صمغ عربی تشکیل می دهد علاوه بر این از دستگاه های مختلفی از قبیل اکسترودر، میکسر و خشک کن برای ساخت آن استفاده می شود تا زغال قالبی به صورت شمش با حداقل رطوبت تولید گردد.

بررسی کیفی زغال های فشرده موجود در کشور

بررسی کیفی زغال های فشرده موجود در کشور امروزه زغال فشرده بیشترین میزان مصرف را در کشور به خود اختصاص داده است زیرا مواد سازنده آن به فراوانی در دسترس است و استفاده از آن از قطع بی رویه درختان برای تولید زغال جلوگیری می کند؛ این محصول اشکال مختلفی دارد و اغلب در نمونه های استوانه ای و تخم مرغی تولید می شود.

کیفیت زغال فشرده بسته به خاک اره ای که در ساختمان به کار می رود متفاوت است و نام های مختلفی دارد که از جمله آنها زغال فشرده پسته و بلوط را می توان نام برد و انواع مختلف آن بر اساس کاربرد به زغال کبابی و زغال قلیان دسته بندی می شود.

از ویژگی‌های خاص این ذغال می‌توان به سوختن کامل آن اشاره کرده که در مقایسه با انواع زغال های دیگر میزان خاکستر تولید شده از آن فوق العاده کم است به همین دلیل استفاده از آن از نظر اقتصادی بسیار مقرون به صرفه می باشد.

این زغال تنها برای فضاهای سرپوشیده مناسب نیست بلکه برای محیط های روباز نیز از آن استفاده می شود و عدم وجود ماده افزودنی مناسب در این زغال از امتیازات آن به حساب می آید که در نتیجه آن فاقد هر نوع بو و دوده خواهد بود.

انواع زغال های تولید شده در کشور بر اساس نوع دستگاه مورد استفاده و مواد اولیه به کار رفته در آن ممکن است با هم تفاوت داشته باشند و فرآیند تولید آنها به گونه‌ای است که ابتدا باید مواد تشکیل دهنده در میکسر با همدیگر مخلوط شوند سپس محصول به صورت خمیری درآمده و در دستگاه اکسترودر فشرده می شود و هر گونه تغییراتی در این فرآیند باعث تولید زغالی متفاوت از نظر کیفیت خواهد شد.

بررسی کیفیت زغال نشان می دهد که این محصول در هنگام استفاده موجب سرگیجه و سردرد در فرد استفاده کننده از آن نمی شود و علت این مسئله نیز عدم انتشار گاز از آن است همچنین سوختن آن به راحتی صورت می گیرد و نیازی به استفاده از ترکیبات مانند نفت نخواهد بود، علاوه بر این امتیاز ویژه این زغال عدم خرد شدن آن طی نقل و انتقال و جابجایی است که این اهمیت بسیار زیادی نزد خریداران و استفاده کنندگان از این زغال دارد.

این محصول شکل هندسی بسیار مناسبی دارد و در انواع ریز و درشت بر اساس شکل دسته بندی می شود مثلا زغال قلیان به صورت سکه ای بوده و کوچکی آن استفاده از زغال را برای قلیان بسیار راحت می کند در حالی که زغال های کبابی اندازه درشتی داشته و یک دستی و اندازه درشت این زغال ها باعث می شود استفاده از آن در باربیکیو بسیار راحت باشد.

صفر تا صد صادرات زغال درجه یک

زغال درجه یک در کشور تولید زیادی دارد و بخش قابل توجهی از آن در کشور مصرف شده و مقداری نیز به کشورهای همسایه صادر می شود؛ برای صادرات این محصول فرآیند پیچیده پیش روی صادر کننده نیست بلکه آنها باید قبل از هر اقدامی از امکان صادرات زغال مطمئن شوند چون برخی موقع به دلایل مختلف مجوز صادرات آن داده نمی شود.

پس از اطمینان از امکان اخذ مجوز صادراتی باید مجوز اولیه از وزارت صمت گرفته شود که معمولاً در شهرستان ها از طرف ادارات بازرگانی این کار انجام می شود و پس از اخذ مجوز مربوطه محموله زغال به صورت بسته بندی های مخصوص صادراتی آماده شده و به گمرک مورد نظر ارسال می شود و در آنجا نیز محموله در محوطه انبار در نوبت قرار گرفته تا فرآیند کارشناسی آن انجام شود.

پس از کارشناسی محموله باید فرآیند اداری آن تکمیل شود که از جمله آنها به پرداخت هزینه صادراتی می توان اشاره کرده که بر اساس تعرفه گمرکی مربوطه مبلغ مشخصی است و پس از این کار مجوز خروج زغال از کشور صادر می شود.

انجام صادرات زغال به کشورهای مختلف بر اساس قیمت آن در این کشورها صورت می‌گیرد و با توجه به این که نرخ تمام شده و مراحل ترخیص کاری این محصول همچنین پایین بودن هزینه ها، برای صادرات مناسب است هر ساله مقدار مشخصی از این محصول به کشورهای عراق و افغانستان و همسایگان جنوبی صادر می‌شود که برای کشور از جهت درآمد ارزی فوق العاده مناسب است.

مرجع پخش زغال فشرده فابر کاستل با بهترین کیفیت

مرجع پخش زغال فشرده فابر کاستل با بهترین کیفیت زغال فشرده فابر کاستل اصل توسط مرکز پخش این محصول با بهترین کیفیت آن قابل تهیه است و کسانی که به این زغال به صورت عمده نیاز دارند از طریق مرجع پخش آن را در بسته بندی های مخصوصی که برای آن وجود دارد آن را به دست می آورند و به این ترتیب این محصول برای کاربردهای مختلف آن مورد استفاده قرار می گیرد.

برای خرید زغال فشرده حبه ای و شمش از این مرجع، ارتباط بی واسطه با آن لازم است چون واسطه‌ها در این میان اضافه هستند و بر قیمت پخش آن تاثیر نامطلوبی می گذارند بنابراین خرید مستقیم از مرجع پخش به مشتریان کمک می‌کند تا ارزانتر از هر جای دیگر آن را به دست آورند.

این مرجع نمونه های با کیفیت این محصول را در شکل ها و اندازه های مختلف تقسیم بندی کرده و برای هر یک قیمت فروش متفاوتی در نظر گرفته است و خریداران بر اساس نیاز خود برای قلیان سرا یا کبابی و هر نوع کاربرد دیگری قادر به سفارش این محصول خواهند بود.

توزیع بی واسطه زغال فشرده فابر کاستل در کشور

زغال فشرده فابر کاستل در کشور در توزیع بی واسطه توسط فروشنده آن عرضه می شود و خریدارانی که به مقدار زیادی از این زغال با کیفیت نیاز دارند و آن را برای استفاده داخلی یا صادرات به کار می برند از این طریق بهترین آن را برای خود تهیه خواهند کرد.

توزیع بی واسطه با حداقل قیمت ممکن انجام می شود و این برای همه صادر کنندگان و فروشندگان داخلی محصول بسیار عالی است تا زیر قیمت بازار این محصول را تهیه کرده و از این طریق تجارت پرسودی را با آن نخواهند داشت.

توزیع بی واسطه زغال طبس به شکل اینترنتی نیز انجام می شود که یکی از روش های فروش امروزی محصول است و خریداران برای تهیه این زغال از روش مربوطه استفاده کرده تا در زمانی کوتاه این زغال را با قیمتی باور نکردنی به دست آورند و محصول با بسته بندی فوق العاده به دست آنها برسد.

صادرکنندگان انواع زغال فشرده فابر کاستل به کشورهای عربی

صادرکنندگان انواع زغال فشرده فابر کاستل به کشورهای عربی نمونه های بسیار مختلفی از زغال فشرده فابر کاستل فعال و خانگی توسط صادر کنندگان این محصول به کشورهای عربی از جمله امارات، بحرین، کویت و قطر ارسال می‌شود و این زغال با کیفیت با دارا بودن همه استانداردها در بسته بندی های مخصوص و از طریق گمرکات زمینی و دریایی در کمترین زمان برای آنها ارسال خواهد شد.

صادرکنندگان قیمت این محصول را برای صادرات بسیار ارزان در نظر گرفته اند که به مشتریان کمک می‌کند تا این محصول را ارزان تر از زغال های سایر برند های وارداتی تهیه نمایند و به این ترتیب زغال فشرده فابر کاستل ایرانی با کیفیت منحصر به فرد و قیمت بسیار مناسب در اختیار مشتریان آن در این کشور ها قرار می گیرد و آنها را به یکی از زغال های درجه یک و باکیفیت نخواهد رساند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما